Kjoseløpet 2010

Kjose IL - Friidrett.

13.05.10

Resultatliste per klasse

Kvinner 12-15 |  Kvinner 16-29 |  Kvinner 30-39 |  Kvinner 40-49 |  Kvinner 50-54 |  Kvinner 55-59 | 
Kvinner 70-74 |  Menn 12-15 |  Menn 16-29 |  Menn 30-39 |  Menn 40-49 |  Menn 50-54 | 
Menn 55-59 |  Menn 60-64 |  Menn 65-69 |  Menn 70-74 |  Menn 75-79 | 

Resultatliste Kvinner 12-15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaug,Marte Stokke IL 27:01 + 00:00
2Stormyr,Jenny Eidanger Fotball 30:33 + 03:32
3Smedsrud,Tuva Larvik Ski 30:48 + 03:47
4Svensen,Stine Bjørnø Kjose IL 31:35 + 04:34
5Styrvold,Astrid Kjose IL 32:00 + 04:59
6Duvholt,Guro Nalum Nanset Ski 32:58 + 05:57
7aarestad,Anniken Kjelsås IL 33:45 + 06:44
8Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 33:59 + 06:58
9Thon,Stine Eidanger Fotball 35:14 + 08:13
10Vale,Sandra A Eidanger Fotball 35:51 + 08:50
11Fremstad,Andrine Larvik Turn 36:41 + 09:40
12Hallberg,Siri Eidswold Idrettsforening 37:01 + 10:00
13Omsland,Ingvild Kjose IL 39:18 + 12:17
14Alsaker Mathiesen,Hanne Eidanger IL 39:59 + 12:58
15Mathiesen,Emilie Alsaker Eidanger IL 40:25 + 13:24
16Bergan,Andrea M. Stag 45:13 + 18:12
17Johansen,Vårin Sofie Stag Håndball 45:14 + 18:13
Resultatliste Kvinner 16-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eian,Mari Faugstad HAFA ve & vel 28:37 + 00:00
2Ohnstad,Ann Elisabeth Ullevål SK 29:50 + 01:13
3Dalbak,Ellen Thea Gjelseth Rælingen Håndballklubb 31:57 + 03:20
4Anvik,Maren Stag Håndball 31:59 + 03:22
5Fjeldheim,Ida-Emilie Stag 34:04 + 05:27
6Myrdam,Thea Stag J-94 35:43 + 07:06
7Jensen,Stine Rælingen FET 36:22 + 07:45
8Hansen,Therese Lundh NOTEAM 43:32 + 14:55
9Røsaker,Oda Eikenes Hallingskarvet Helsesportslag 46:49 + 18:12
10Aarrestad,Hedda Nydalen SK 46:52 + 18:15
DNFØyslebø,Madelaine NOTEAM
DNFStrapnes,Julianne Stag Håndball
Resultatliste Kvinner 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Gunhild Halle NOTEAM 23:28 + 00:00
2Tangen,Lene Langesund Triatlhonklubb 26:18 + 02:50
3Svensen,Hege Bjørnø Kjose IL 27:11 + 03:43
4Løwe,Karen Marie Bærums Verk 28:10 + 04:42
5Strand,Cathrine Nanset Ski 29:56 + 06:28
6Thon,Beate Eidanger Fotball 32:07 + 08:39
7Gullviil,Gunnlaug Grotten Oilers 39:25 + 15:57
8Ervik,Maja NOTEAM 40:03 + 16:35
9Bø,Astrid Larvik Ski 40:14 + 16:46
10Laursen,Yvonne NOTEAM 41:57 + 18:29
11Kobro,Inger Sørlie Brunlanes IL 50:14 + 26:46
12Hovland,Birgitte Larvik Turn 1:12:05 + 48:37
DNSLillehagen,Marte Rustad IL
Resultatliste Kvinner 40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lie,Anne Lene Nanset IF 28:50 + 00:00
2Kroken,Solveig Larvik Kommune BIL 38:49 + 09:59
3Vale,Silje Eidanger Fotball 40:52 + 12:02
4Lomeland,Linda Oseberg 42:39 + 13:49
DNFAas,Grete NOTEAM
Resultatliste Kvinner 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalbak,Lene Gjelseth FET Skiklubb 32:52 + 00:00
2Veggeland,Turid Herkules IF 37:16 + 04:24
Resultatliste Kvinner 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSWang,Synnøve Tønsberg Triathlon
Resultatliste Kvinner 70-74Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Berit Bergene Brunlanes IL 40:27 + 00:00
Resultatliste Menn 12-15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegdal,Vebjørn Larvik Ski 23:14 + 00:00
2Rosenvinge,Aksel Oseberg 23:41 + 00:27
3Lunde Karlsen,Oliver Andrè Fram IF 25:19 + 02:05
4Smedsrud,Trym Larvik Ski 25:34 + 02:20
5Bergan,Sivert H Larvik Ski 25:41 + 02:27
6Olsen,Peder Nalum N.O.Team 25:48 + 02:34
7Gjestrum,Erlend Hedrum O-lag 26:57 + 03:43
8Aabrekk,Eirik Bergene STIF 27:05 + 03:51
9Jenssen,Pål STIF 27:14 + 04:00
10Bergstå,Torbjørn Svarstad IL 27:17 + 04:03
11Bjørnstad,Espen Drtina Feiring IF 28:19 + 05:05
12Jørgensen,Eskild Jørgensen IL 29:13 + 05:59
13Abrahamsen,Eirik Stokke IL 29:14 + 06:00
14Omsland,Simen Kjose IL 30:24 + 07:10
15Granstrøm,Erland Eidanger Fotball 30:42 + 07:28
16Ramberg,Erlend Halsen IF 30:57 + 07:43
17Borlaug,Hans Josef Eidanger Fotball 31:04 + 07:50
18Røsaker,Endre Eikenes Herkules Friidrett 31:45 + 08:31
19Hjartsjø,Tor Kristian Eidanger Fotball 31:55 + 08:41
20Thon,Simen Eidanger Fotball 32:02 + 08:48
21Riis,Niklas Nanset IF 32:26 + 09:12
22Bund Mathisen,Olav Halsen IF 33:29 + 10:15
23Wallestad,Jesper Eidanger IL 33:46 + 10:32
23Granstrøm,Andreas Eidanger Fotball 33:46 + 10:32
25Bjørnstad,Sindre Drtina Feiring IF 34:01 + 10:47
26Styrvold,Børge Kjose IL 34:21 + 11:07
27Øyen,Vegard Larvik Turn 35:15 + 12:01
28Aasrum,Mats Larvik Turn 35:16 + 12:02
29Ringdal,Jonas Bach Johansen 36:18 + 13:04
30Hammeren,Sindre Støtvig Frøy Skole 36:51 + 13:37
31Hammeren,Geir André Støtvig Byskogen Skole 45:02 + 21:48
32Rauan,Anders Larvik Ski 48:04 + 24:50
DNSAbrahamsen,Magnus Stokke IL
DNSAasrum,Mats Larvik Turn
Resultatliste Menn 16-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergstå,Stian Svarstad IL 21:24 + 00:00
2Bergstå,Robert Svarstad IL 21:25 + 00:01
3Hoel,Alexander Tønsberg FIK 21:51 + 00:27
4Mysen,Eirik TFIK 22:03 + 00:39
5Olsen,Fredrik Nalum N.O.Team 23:24 + 02:00
6Skaug,Joakim Granlund Stokke IL 24:17 + 02:53
7Rogn,Mathias Fram Skøyter 24:25 + 03:01
8Kronstad,Bård Arvid Thor Heyerdahl VGS 24:27 + 03:03
9Saga,Petter Kjose IL 25:01 + 03:37
10Abdullah,Ali Buma NOTEAM 25:11 + 03:47
11Eriksen,Otto Kragerø IF 26:00 + 04:36
12Bergsholm,Haakon Stokke IL 26:16 + 04:52
13Sørum,Stian Stag 26:51 + 05:27
14Evertsen,Bård Sky Skole 26:53 + 05:29
15Johannesen,Morten Kjose IL 26:54 + 05:30
16Jørgensen,Hogne Jørgensen IL 27:42 + 06:18
17Ulvund Løvegaard,Sindre Nesbyen IL 27:53 + 06:29
18Rynning,Bent NOTEAM 29:39 + 08:15
19Holtan,Hans Kristian O Kjose IL 30:19 + 08:55
20Aamodt,Raymond HAFA ve & vel 31:39 + 10:15
21Skogheim,Torgrim NOTEAM 38:36 + 17:12
22Bekk,Kim Baktropp IL 40:04 + 18:40
23Bund,Petter Øl Piratene 42:30 + 21:06
24Holtan,Jørgen Kjose IL 48:29 + 27:05
DNFTonning,Espen Aas NOTEAM
DNSHoel,Alexander Tønsberg FIK
DNSMysen,Eirik Oseberg Skilag
Resultatliste Menn 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lahus,Kans Kristian Skade IL 22:00 + 00:00
2Rognli,Robert Larvik O-klubb 22:02 + 00:02
3Sørum,Kjetil Stavern Sport 22:25 + 00:25
4Garnes,Lennart Rustad IL 22:36 + 00:36
5Øvsterud,Tommy IL Skade 23:10 + 01:10
6Thon,Christian Eidanger Fotball 24:06 + 02:06
7Bredesen,Bjørn R NOTEAM 25:15 + 03:15
8Moe,Thomas NOTEAM 25:39 + 03:39
9Hansen Kåsa,Erik Herkules Friidrett 25:42 + 03:42
10Løvgren,Mauritz NOTEAM 25:51 + 03:51
11Dammen,Thor Arne Hedrum IL 26:24 + 04:24
12Hvaara,Eirik NOTEAM 26:33 + 04:33
13Myrsve,Morten Milton 26:34 + 04:34
14Wold,Lars Erik Itum Vestfold 26:46 + 04:46
15Ellingsen,Tord Thor Heyerdahl VGS 27:32 + 05:32
16Løvgaard,Eirik Privat 27:43 + 05:43
17Løwe,Per Kristian Bærum Akeforening 28:08 + 06:08
18Ihlen,Sigurd NOTEAM 28:57 + 06:57
19Rusti,Odd Arne Larvik Squash 1 29:29 + 07:29
20Gravseth,Bjørn Egil Gravseth IL 30:12 + 08:12
21Hermansen,Jarlse S. Isotherm Kjøl & Sport 30:16 + 08:16
22Kaupang,Erling Skare 8 30:31 + 08:31
23Sanni,Paal NOTEAM 31:36 + 09:36
24Olsen,Gisle Haugstoga Containerservice AS 31:59 + 09:59
25Lunde,Anders Kjose IL 37:21 + 15:21
DNFMelby,Vegar Herkules Friidrett
Resultatliste Menn 40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Melby,Frode Herkules Friidrett 23:19 + 00:00
2Johsen,Gisle Hauken IL 23:47 + 00:28
3Sletten,Stig Kjose IL 25:13 + 01:54
4Holt,Anders Kristian Hedrum IL 25:27 + 02:08
5Setlo,Gylve Team Extreme 26:42 + 03:23
6Hansen,Erling Haugli Nanset IF 26:44 + 03:25
7Hynne,Bjørnar Runar IL Ski 26:57 + 03:38
8Moen,Erik Team Extreme 27:48 + 04:29
9Lysnes,Roger Hedrum O-lag 27:59 + 04:40
10Jørgensen,Magne Jørgensen IL 28:12 + 04:53
11Hassan,Abdirahman NOTEAM 29:06 + 05:47
12Gravseth Skogly,Tor Egil Skoglyklinikken IL 29:12 + 05:53
13Westher,Jonas Jotun BIL 29:34 + 06:15
14Stretere,Johannes Brunlanes IL 29:42 + 06:23
15Keshavarzy,Keramat NOTEAM 29:46 + 06:27
16Øyen,Gjermund NOTEAM 29:49 + 06:30
17Rasmussen,Finn Tommy Farris Triathlon 29:59 + 06:40
18Clasew,Roar Tjølling IF 30:48 + 07:29
19Ramberg,Leif Morten Halsen IF 31:04 + 07:45
20Granstrøm,Roar Eidanger Fotball 31:14 + 07:55
21Aarrestad,Sondre Kjelsås IL 31:17 + 07:58
22Smedsrud,Tom Larvik Ski 31:19 + 08:00
23Hansen,Morten N. NOTEAM 31:35 + 08:16
24Bø,Asbjørn Larvik Ski 32:03 + 08:44
25Aasrum,Tom Kjose IL 32:40 + 09:21
26Tjelle,Dynamit Ringdal RBK's 33:34 + 10:15
27Karlsen,Tom Jarle DSHL 34:47 + 11:28
28Tjelle,Lloyd Ringdal RBK's 35:52 + 12:33
29Hansen,Jarle Vegårshei jeger & fiskelag 35:58 + 12:39
30Ringdal,Terje Ringdal RBK's 36:18 + 12:59
31Mathiesen,Vidar Eidanger IL 40:26 + 17:07
32Rosenvinge,Erik Oseberg 42:40 + 19:21
33Kobro,Atle Brunlanes IL 50:18 + 26:59
DNFRiis,Jan Erik NOTEAM
DNSHaga,Henning Ringdal RBK's
Resultatliste Menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dorholt,Kjell Herøya BIL 25:29 + 00:00
2Karlsen,Terje Larvik Kommune BIL 26:58 + 01:29
3Jenssen,Teddy STIF 27:35 + 02:06
4Omsland,Helge Kjose IL 28:32 + 03:03
5Foldvik,Bjørn Helge Brunlanes IL 30:10 + 04:41
6Strand,Jostein NOTEAM 30:16 + 04:47
7Arstein,Per PBBL 32:10 + 06:41
8Haugen,Hallvard INEOS BIL 36:25 + 10:56
Resultatliste Menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olafsen,Jørn Willy Tønsberg Triathlon 25:55 + 00:00
2Drtina,Svein Tønsberg Triathlon 28:44 + 02:49
3Pay,Jan Bjerke IL 31:46 + 05:51
4Kronstad,Arvid Apotek 1 Sandefjord 33:31 + 07:36
DNFSimonsen,Gudmund Herkules Friidrett
DNSFaugstad,Harald HAFA ve & vel
NC Aabol,Per Brunlanes IL
Resultatliste Menn 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Arne Kragerø IF 27:16 + 00:00
2Hvitstein,Kåre Kodal IL 27:38 + 00:22
3Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 29:58 + 02:42
4Jensen,Walter HIP - BIL 30:02 + 02:46
5Bredal,Odd Lars Nanset Ski 34:51 + 07:35
6Løwe,Dag NOTEAM 37:46 + 10:30
7Solberg,Johnny Posten Skien 37:52 + 10:36
8Nilsen,Steinar Ramberg Eldgamle TMC 38:03 + 10:47
9Førstod,Sverre Kjose IL 42:41 + 15:25
Resultatliste Menn 65-69Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lindhjem,Peder Seljord IL 27:47 + 00:00
2Hoel,John Eirik Tønsberg FIK 29:54 + 02:07
3Meen,Olav Langesund Triatlhonklubb 30:08 + 02:21
4Gurholt,Torbjørn Gjerpen IF 30:36 + 02:49
5Mostue,Sverre Tønsberg FIK 30:46 + 02:59
6Hillestad,Ragnar Lardal UL 31:06 + 03:19
7Sørli,Roald NOTEAM 33:48 + 06:01
NC Sørensen,Tor Brunlanes IL
Resultatliste Menn 70-74Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mortensen,Kaare KMAS 31:41 + 00:00
2Jørgensen,Magnar Jørgensen IL 37:05 + 05:24
3Mangelrød,Kai Nanset Ski 43:49 + 12:08
NC Foldvik,Helge Brunlanes IL
Resultatliste Menn 75-79Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Henden,Bjørn NOTEAM 37:06 + 00:00
2Jenssen,Ingolf NOTEAM 42:43 + 05:37
NC Røren,Ole Jacob Urædd

Hjemmeside:Kjose IL - Friidrett Kontakt e-post adresse: post@kjoseil.no

13.05.10 17:57:26 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL