Kjoseløpet 2011

.

02.06.11

Resultatliste per klasse

Kvinner 12-15 år |  Kvinner 16-29 år |  Kvinner 30-39 år |  Kvinner 40-49 år |  Kvinner 50-54år |  Kvinner 55-59 år | 
Kvinner 70-74 år |  Menn 12-15 år |  Menn 16-29 år |  Menn 30-39 år |  Menn 40-49 år |  Menn 50-54 år | 
Menn 55-59 år |  Menn 60-64 år |  Menn 65-69 år |  Menn 70-74 år |  Menn 75-79 år |  Trim m/ tid | 
Trim u/ tid | 

Resultatliste Kvinner 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stormyr,Jenny Eidanger Fotball 29:04 + 00:00
2Smedsrud,Tuva Larvik Ski 30:22 + 01:18
3Lodgaard,Ane Raufoss IL 30:38 + 01:34
4Bjørneboe,Silje Eidanger Fotball 30:39 + 01:35
5Lodgaard,Oda Raufoss IL 31:34 + 02:30
6Aarrestad,Anniken Nydalens SK 31:40 + 02:36
7Svensen,Stine Bjørnø Larvik Ski 32:37 + 03:33
8Gulvik,Vendla Larvik Ski 33:22 + 04:18
9Hallberg,Siri Eidsvoll Turn/Skøyter 33:27 + 04:23
10Fremstad,Andrine Nanset Ski 34:04 + 05:00
11Johnsen,Stine Hauken IL 35:02 + 05:58
12Nilsen,Veronika Vatnaland Trøsken IL 36:30 + 07:26
13Vale,Sandra Andresen Eidanger Fotball 37:03 + 07:59
14Thon,Stine Eidanger Fotball 37:14 + 08:10
15Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 38:43 + 09:39
16Hansen,Hanna Bårnes Nanset Ski 39:27 + 10:23
17Kroken,Karoline Kjose IL 43:04 + 14:00
18Omsland,Therese Haugstoga Larvik Ski 43:23 + 14:19
19Iversen,Ida Kjose IL 43:35 + 14:31
20SWchønberg,Christiane Sofie Eidanger 44:16 + 15:12
21Saga Omsland,Ingvild Kjose IL 49:37 + 20:33
DNSJensen,Guro Eskedal Tønsberg Kajakklubb
Resultatliste Kvinner 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blom,Veronika Modum FIK 23:05 + 00:00
2Skaug,Marte Stokke IL 26:52 + 03:47
3Iversen,Stine Kjose IL 34:32 + 11:27
4Ramtoft,Guri Ulefoss Sportsforening 35:35 + 12:30
5Røsaker,Oda Eikenes Hallingskarvet helsesportslag 36:05 + 13:00
6Grønnerød,Cecilie - 36:12 + 13:07
7Lund,Cindy - 36:20 + 13:15
8Rønning,Nikoline - 40:10 + 17:05
9Lindskog,Lill Helen SHK 41:46 + 18:41
DNFGundersen,Julia Natasza Hedrum O-lag
DNFGundersen,Viktoria Hedrum O-lag
Resultatliste Kvinner 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løwe,Karen Marie Bærumsverk 27:59 + 00:00
2Aabrekk,Tone Bergene STIF 28:10 + 00:11
3Svensen,Hege Bjørnø Kjose IL 28:57 + 00:58
4Strand,Cathrine Nanset IF 30:46 + 02:47
5Ihlen,Anne Therese Nanset Skole 30:59 + 03:00
6Haugen,Heidi Mari Nesjar 32:28 + 04:29
7Gulvik,Gunlaug Store Bergan IL 34:29 + 06:30
8Bjørvik,Eira - 35:02 + 07:03
9Løwe,Marianne Lie - 35:16 + 07:17
10Halvorsen,Maria Min Kilde 35:32 + 07:33
11Warholm,Cecilie - 36:34 + 08:35
12Nyheim,Ann Jeanette Min Kilde 38:22 + 10:23
13Bø,Astrid Larvik Ski 38:38 + 10:39
14Abrahamsen,Anette Langesund 39:44 + 11:45
15Nes,Turid Zagar Kjose IL 40:01 + 12:02
16Hauge,Karen Beathe SHK 40:02 + 12:03
17Grini,Nina - 41:04 + 13:05
18Svendsen,Lene - 41:42 + 13:43
19Fjeldstad,Kathinka Lunde Milton - Larvik 41:45 + 13:46
20Hovland,Birgitte Larvik Turn 1:05:16 + 37:17
DNSLundquist,Stine -
Resultatliste Kvinner 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lie,Anne Lene Nanset IF 29:03 + 00:00
2Riis,Elin Gjelleråsen IL 31:09 + 02:06
3Kjoss,Tone Rekdal Team X-tra Personell 31:19 + 02:16
4Ovind,Anne Kari Hansen Snarøya Sportsklubb 32:07 + 03:04
5Gulbrandsen,Wenche F. PWC 32:26 + 03:23
6Lodgaard,Eirin Raufoss IL 33:38 + 04:35
7Jenssen,Åshild Sandefjord TIF Friidrett 34:08 + 05:05
8Schønberg,Wenche Eidanger 36:06 + 07:03
9Grevle,Inger Synnøve Jahren IL 36:10 + 07:07
10Hovi,Inger Beate Nydalens SK 36:59 + 07:56
11Molteberg,Nina Helene Link Larvik 38:58 + 09:55
12Høeg,Anne Min Kilde 39:09 + 10:06
13Lommeland,Linda Oseberg Skilag 39:32 + 10:29
14Vale,Silje Ernst & Young BIL 43:31 + 14:28
DNFAas,Grete -
Resultatliste Kvinner 50-54årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalbak,Lene Gjelseth Fet Skiklubb 34:00 + 00:00
2Lolland,Jorunn Grevle Moss Skiklubb 36:44 + 02:44
3Strand,Grethe Bergene Brunlanes IL 37:45 + 03:45
DNFAas,Inger Britt Gjerpen IF
DNSJarlsbo,Anne Kristin -
Resultatliste Kvinner 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løvgaard,Grethe Nesbyen IL 39:22 + 00:00
Resultatliste Kvinner 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Berit - 40:35 + 00:00
Resultatliste Menn 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Schøn,Benjamin Martin Kjelland Oseberg Skilag 23:23 + 00:00
2Hegdal,Vebjørn Larvik Ski 23:54 + 00:31
3Aabrekk,Eirik Bergene STIF 24:46 + 01:23
4Bjørneboe,Simen Eidanger Fotball 24:55 + 01:32
5Gjestrum,Erlend LT Friidrett 25:21 + 01:58
6Jenssen,Pål Sandefjord TIF Friidrett 26:17 + 02:54
7Smedsrud,Trym Larvik Ski 26:29 + 03:06
8Minnesjord,Andreas Herkules Friidrett 27:25 + 04:02
9Hegdal,Ulrik Larvik Ski 28:39 + 05:16
10Røsaker,Endre Eikenes Herkules Friidrett 28:50 + 05:27
11Enander,Erik Riis Gjelleråsen IL 28:55 + 05:32
12Granstrøm,Erland Hei IL Grenland Ski 29:44 + 06:21
13Thon,Simen Eidanger Fotball 30:19 + 06:56
13Teigen,Daniel Eidanger 30:19 + 06:56
15Hjartsjø,Tor Kristian Eidanger Fotball 30:27 + 07:04
16Molteberg,Jeppe Nanset IF 30:30 + 07:07
17Abrahamsen,Eirik Stokke IL 30:52 + 07:29
18Sletten,Edvard Oseberg Skilag 30:58 + 07:35
19Borlarg,Hans Josef Eidanger 98 31:00 + 07:37
20Holt,Sindre Hedrum IL 32:09 + 08:46
21Wallestad,Jesper Eidanger Fotball 32:18 + 08:55
22Eftedal,Stian Nanset IF 33:36 + 10:13
23Gilberg,Kenneth Nanset Ski 33:56 + 10:33
24Granstrøm,Andreas Hei IL Grenland Ski 36:51 + 13:28
25Eftedal,Henrik Larvik Turn 37:05 + 13:42
26Omsland,Anton August Kjose IL 39:40 + 16:17
27Brynildsen,Alexander Halsen IF 44:00 + 20:37
DNFAbrahamsen,Ole Jørgen Bund Kjose IL
DNSBonnegolt,Simen Fight Club
Resultatliste Menn 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergstå,Stian Svarstad I.L 21:16 + 00:00
2Mysen,Eirik Oseberg Skilag 21:28 + 00:12
3Fjeld,Ole Petter Oseberg Skilag 21:47 + 00:31
4Bergstå,Robert Svarstad I.L 22:04 + 00:48
5Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag 22:49 + 01:33
6Andersen,Henrik Stokke IL 23:50 + 02:34
7Hoel,Alexander Tønsberg F.I.K. 24:39 + 03:23
8Saga,Petter E. Kjose IL 25:38 + 04:22
9Abrahamsen,Magnus Stokke IL 25:55 + 04:39
10Skjærvik,Øystein Bjarne Grøfta IL 28:22 + 07:06
11Landsverk,Halvor Dagssøn IF Ørn/ Team Grenland Ski 29:40 + 08:24
12Brattheim,Jens Asker Skiklubb 30:22 + 09:06
13Lunde,Kristian Hedrum CK 34:43 + 13:27
14Kroken,Stian Kjose IL 36:12 + 14:56
15Skogly,Kenneth Skoglyklinikken 37:25 + 16:09
16Ringdal,Jonas Nanset Fotball 38:25 + 17:09
DNSSkaug,Joakim Granlund Stokke IL
DNSRosenvinge,Aksel Oseberg Skilag
Resultatliste Menn 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Furulund,Ola Kvelde IL 23:35 + 00:00
2Haga,Håkon KFUM Oslo 23:57 + 00:22
3Thon,Christian Eidanger Fotball 24:49 + 01:14
4Seierstad,Stig Milton - Larvik 25:10 + 01:35
5Moe,Thomas Milton - Larvik 25:14 + 01:39
6Skaug,Jan Kjetil Kvelde IL 25:16 + 01:41
7Melby,Vegar Gjerpen Friidrett 26:01 + 02:26
8Løwe,Per Kristian Lie BAF 26:42 + 03:07
9Hvaara,Eirik Thor Heyerdahl vgs 27:09 + 03:34
10Løvgaard,Eirik Privat 27:15 + 03:40
11Ihlen,Sigurd - 29:48 + 06:13
12Svendsen,Robin Andreas Langesund 30:15 + 06:40
13Hermansen,Jarle S Insta-Trimmers 30:36 + 07:01
14Olsen,Gisle Haugstoga Larvik Ski 32:36 + 09:01
15Andersen,Robert STAG 33:13 + 09:38
16Løwer,Simen Aas Hedrum Ungdomskole 35:27 + 11:52
Resultatliste Menn 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dimmen,Helge Nykirke IF 23:35 + 00:00
2Sletten,Stig Olav Oseberg Skilag 24:55 + 01:20
3Riis,Jan Erik - 25:45 + 02:10
4Bach,Tom Team Bach's Hi-Fi 26:34 + 02:59
5Holt,Anders Kristian Hedrum IL 27:19 + 03:44
6Hansen,Erling Haugli Nanset IF 27:38 + 04:03
7Jørgenvåg,John Einar Nanset Sykkel 27:52 + 04:17
8Lodgaard,Lars Raufoss IL 28:21 + 04:46
9Marum,Rune Nanset IF 28:22 + 04:47
10Myrsve,Morten Spreke karer 28:36 + 05:01
11Rønning,Øystein Cock NJFF Vestfold 28:47 + 05:12
12Gundersen,Trond Larvik Ski 29:22 + 05:47
13Skogly,Tor Egil Skoglyklinikken 29:33 + 05:58
14Granstrøm,Roar Siemens 30:42 + 07:07
15Gravseth,Bjørn Egil - 31:02 + 07:27
16Aarrestad,Sondre Hallingskarvet helsesportslag 31:41 + 08:06
17Enander,Lars Sweco BIL 31:50 + 08:15
18Haugvaldstad,Tom Nanset IF 32:01 + 08:26
19Hansen,Helge Larvik Seilforening 32:20 + 08:45
20Tjelle,Dynamit KNA Vestfold 34:05 + 10:30
21Hansen,Jarle Kjose IL 35:43 + 12:08
22Bjørneboe,Sten Eidanger Fotball 37:44 + 14:09
23Ringdal,Terje Jotun BIL 38:25 + 14:50
24Gundersen,Jan Ivar Hedrum O-lag 39:16 + 15:41
25Holtan,Gjermund Kjose IL 39:51 + 16:16
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Arvid Milton - Larvik 22:34 + 00:00
2Mysen,Hans Terje Oseberg Skilag 25:15 + 02:41
3Larsen,Terje Milton - Larvik 25:48 + 03:14
4Karlsen,Terje Larvik Kommune 26:38 + 04:04
5Andersen,Roar Stokke IL 28:52 + 06:18
6Omsland,Helge Kjose IL 29:48 + 07:14
7Bø,Asbjørn Larvik Ski 30:06 + 07:32
8Foldvik,Bjørn Helge Brunlanes IL 32:10 + 09:36
9Arbo,Thomas Min Kilde 34:22 + 11:48
10Olsvoll,Jørgen Larvik Turn 34:47 + 12:13
11Kristensen,Ole Morten Larvik Kommune 34:50 + 12:16
12Strand,Jostein - 36:04 + 13:30
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tanum,Per Gunnar Larvik Ski 31:59 + 00:00
2Flakstad,Arne Ottar Jahren IL 35:30 + 03:31
3Pay,Jan FFI 36:37 + 04:38
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hvitstein,Kåre Kodal IL 28:07 + 00:00
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 30:31 + 02:24
3Johannessen,Frank Helge Steni 30:54 + 02:47
4Bredal,Odd Lars Nanset Ski 34:39 + 06:32
5Solberg,Johnny Posten Skien 36:45 + 08:38
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fossheim,Helge Kvelde IL 28:38 + 00:00
2Bagseth,Thor Thor Heyerdahl vgs 32:32 + 03:54
3Erichsen,Per Chr. Herkules 35:10 + 06:32
4Haga,Nils Bondevik Brunlanes IL 40:37 + 11:59
5Ravndal,Joar - 43:41 + 15:03
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvifte,Rolf Nanset Ski 31:07 + 00:00
2Andersen,Jan Porsgrunn Br.V. 35:51 + 04:44
Resultatliste Menn 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Röste,Aksel Runar IL 32:03 + 00:00
2Mortensen,Kaare KMAS 34:31 + 02:28
3Jenssen,Ingolf Stokke IL 44:37 + 12:34
Resultatliste Trim m/ tidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svensen,Markus Bjørnø Larvik Turn Fotball G11 39:53 + 00:00
2Myrsved,Nikolai Larvik Turn Fotball G11 43:36 + 03:43
DNSHovland,Birgitte -
DNSØvre,Per -
Resultatliste Trim u/ tidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Balendran,Birthe Sjølyst Nanset IF Fullført
Balendran,Kandasamy Nanset IF Fullført
Farstad,Sverre Kjose IL Fullført
Foldvik,Helge Brunlanes IL Fullført
Johansen,Gerd Reidun - Fullført
Johansen,Jan Fredrik - Fullført
Kobro,Atle Brunlanes IL Fullført
Sørensen,Tor Brunlanes IL Fullført
Sørlie,Inger Brunlanes IL Fullført

02.06.11 17:09:00 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL