Kjoseløpet 2012

Kjose IL. Saubakken

19.05.12

Resultatliste per klasse

Kvinner 12-15 år |  Kvinner 16-29 år |  Kvinner 30-39 år |  Kvinner 40-49 år |  Kvinner 50-54år |  Kvinner 70-74 år | 
Menn 12-15 år |  Menn 16-29 år |  Menn 30-39 år |  Menn 40-49 år |  Menn 50-54 år |  Menn 55-59 år | 
Menn 60-64 år |  Menn 65-69 år |  Menn 70-74 år |  Menn 75-79 år |  Menn 80+ år |  Trim u/ tid | 

Resultatliste Kvinner 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Edland,Malin Svarstad I.L 28:25 + 00:00
2Fremstad,Andrine Harriet Larvik Turn Friidrett 30:50 + 02:25
3Andrésen,Ebba Larvik Turn 30:54 + 02:29
4Duvholt,Guro Nalum Larvik Turn 31:03 + 02:38
5Svensen,Stine Bjørnø Larvik Ski 31:33 + 03:08
6Hallberg,Siri Eidsvoll IL 31:59 + 03:34
7Tufte,Ingeborg Sørhøy Larvik Ski 32:12 + 03:47
8Løwer,Julie Prytz STAG 32:39 + 04:14
9Amundsen,Thea Eline Stag SPKL 32:43 + 04:18
10Solum,Hanna STAG 33:13 + 04:48
10Aune,Kristin STAG 33:13 + 04:48
12Mediaa,Amilia STIF 33:31 + 05:06
13Berrefjord,Anne Omholt Svarstad I.L 33:48 + 05:23
14Edland,Kjersti Svarstad I.L 37:11 + 08:46
15Lunde,Ida Svarstad I.L 37:17 + 08:52
16Kroken,Karoline Kjose IL 37:57 + 09:32
17Hansen,Hanna Bårnes Nanset IF 39:30 + 11:05
18Iversen,Ida - 44:02 + 15:37
19Omsland,Therese Haugstoga Larvik Ski 44:19 + 15:54
DNSSjulstad,Karoline Svarstad I.L
Resultatliste Kvinner 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaug,Marte Stokke IL 26:07 + 00:00
2Amundsen,Amalie Grenland Ski 28:38 + 02:31
3Gleditsch,Marte Runar Ski 31:46 + 05:39
4Lund,Cindy Stokke IL 32:33 + 06:26
5Bakke,Nina Kristin Privat 33:59 + 07:52
6Andersen,Mari Sagafos - 36:24 + 10:17
7Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 38:41 + 12:34
8Gravseth,Lydia - 45:24 + 19:17
Resultatliste Kvinner 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Helgerud,Linda - 30:29 + 00:00
2Bjørnflaten,Wibeke Handelsbanken Bil 33:16 + 02:47
3Løwe,Marianne Lie N.T. 33:20 + 02:51
4Tholfsen,Magrit Fjeldskår - 34:47 + 04:18
5Eftedal,Lise Merete Nanset Skole 42:16 + 11:47
6Skogly,Siv Anita - 45:32 + 15:03
7Kobro,Inger Sørlie Brunlanes IL 56:43 + 26:14
Resultatliste Kvinner 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berrefjord,Liv Kristin Omholt Svarstad I.L 26:50 + 00:00
2Løwe,Karen Marie Bærumsverk 27:23 + 00:33
3Svensen,Hege Bjørnø Kjose IL 27:57 + 01:07
4Lie,Anne Lene Nanset IF 28:48 + 01:58
5Riis,Elin Gjelleråsen IL 30:38 + 03:48
6Gunapala,Rigmor Gjerpen IF 32:15 + 05:25
7Løken,Birgitte Gulla Nesjar 32:34 + 05:44
8Hansen Ovind,Anne Kari Snarøya Sportsklubb 34:55 + 08:05
9Molteberg,Nina Link Larvik 36:29 + 09:39
10Høeg,Anne - 36:39 + 09:49
Resultatliste Kvinner 50-54årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalbak,Lene Gjelseth Fet Skiklubb 33:28 + 00:00
Resultatliste Kvinner 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Berit Bergene Brunlanes IL 40:07 + 00:00
Resultatliste Menn 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegdal,Vebjørn Larvik Ski 23:13 + 00:00
2Jenssen,Pål STIF 25:11 + 01:58
3Bø,Brage Larvik Ski 25:35 + 02:22
4Elverum,Halvor Stokke IL 25:41 + 02:28
5Abrahamsen,Erik Stokke IL 25:45 + 02:32
6Hegdal,Ulrik Larvik Ski 26:28 + 03:15
7Granstrøm,Erland Grenland Ski/ Hei 26:44 + 03:31
8Ødegården,Thomas Grenland Ski 27:06 + 03:53
9Øvrum,Matias Bjørnflaten Team Handelsbanken 27:15 + 04:02
10Enander,Erik Riis Gjelleråsen IL 27:42 + 04:29
11Kristensen,Tobias Larvik O-klubb 28:13 + 05:00
12Mørk,Magnus Team Handelsbanken 28:50 + 05:37
13Sletten,Edvard Oseberg Skilag 29:04 + 05:51
14Lanner,Mats Larvik Ski 29:16 + 06:03
15Willassen,Henrik Riis Halsen IF 29:20 + 06:07
16Moen,Didrik Riis STIF 29:22 + 06:09
17Setlo,August STIF 29:27 + 06:14
18Bruenech,Jeppe Molteberg Larvik Turn 30:08 + 06:55
19Jopperud,Lars Sky Skole 30:11 + 06:58
20Olsen,Henrik Myrvang Runar Ski 30:15 + 07:02
21Holt,Sindre R Hedrum IL 30:49 + 07:36
22Abrahamsen,Ole-Jørgen Bund Kjose IL 31:25 + 08:12
23Granstrøm,Andreas Grenland Ski/ Hei 31:40 + 08:27
24Eftedal,Stian Nanset Fotball 31:54 + 08:41
25Ovind,Oskar Tyrving 32:53 + 09:40
26Svensen,Markus Bjørnø Larvik Turn 33:10 + 09:57
27Eftedal,Henrik Nanset Fotball 33:11 + 09:58
28Ramberg,Erlend Halsen IF 33:12 + 09:59
29Riksfjord,Herman Støvland Nanset IF 33:42 + 10:29
30Sletten,Olav Oseberg Skilag 34:30 + 11:17
31Gravseth,Oskar - 37:56 + 14:43
32Venstøp,Erik - 37:58 + 14:45
33Palmberg,Marcus - 38:49 + 15:36
DNFMeyer,Thomas Team Handelsbanken
DNSHøgman,Mikael Ripel Herkules
Resultatliste Menn 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mysen,Eirik Oseberg Skilag 21:01 + 00:00
2Schøn,Benjamin Oseberg Skilag 21:43 + 00:42
3Andersen,Henrik Stokke IL 22:14 + 01:13
4Brekke,Bård YT 22:17 + 01:16
4Gebrihiwet,Awet Skarphedin 22:17 + 01:16
6Gunnulfsen,Mikael Team Grenland Ski 22:35 + 01:34
7Christoffersen,Stian Runar Ski 23:25 + 02:24
8Rosenvinge,Aksel T F I K 23:44 + 02:43
9Gjestrum,Erlend Larvik Turn Friidrett 23:58 + 02:57
9Bergan,Sivert Larvik Ski 23:58 + 02:57
11Abrahamsen,Magnus Stokke IL 24:13 + 03:12
12Johannessen,Gunnar Grenland Ski / IF Ørn 24:19 + 03:18
13Knutsen,Pål Samuel Halsen IF 25:48 + 04:47
14Smedsrud,Trym Larvik Ski 25:59 + 04:58
15Hansen,Tommy Klepsvik Gulset IF / Grenland Ski 27:12 + 06:11
16Andersen,Håkon Nanset Ski 27:27 + 06:26
17Solum,David Halsen IF 27:28 + 06:27
18Ravn,Peder Halsen IF 27:52 + 06:51
19Olsen,Nikolai Myrvang Runar Ski 28:14 + 07:13
20Vemøy,Kristoffer Halsen IF 28:24 + 07:23
21Lied,Nicolai Narvesen Halsen IF 28:56 + 07:55
22Stensland,Jostein Halsen IF 30:37 + 09:36
23Rismyr,Julian Halsen IF 30:39 + 09:38
24Kroken,Stian Olsen Kjose IL 30:51 + 09:50
25Jensen,Fillip Halsen IF 31:57 + 10:56
26Johannessen,Lars Grenland Ski / IF Ørn 32:03 + 11:02
27Ramberg,Per Henrik Halsen IF 32:21 + 11:20
28Bakke,Daniel Halsen IF 32:22 + 11:21
29Pettersen,Mathias Halsen IF 32:32 + 11:31
30Hermansen,Ludvig Halsen IF 34:38 + 13:37
31Smith,Ole Petter Halsen IF 37:56 + 16:55
32Jacobsen,Simen Halsen IF 43:26 + 22:25
Resultatliste Menn 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørum,Kjetil Stavern Sport 22:20 + 00:00
2Møller,Kim Grenland Ski / IF Ørn 23:31 + 01:11
3Melby,Vegar Gjerpen Friidrett 24:56 + 02:36
4Løwe,Per Kristian Lie Bærum Akeforening 26:48 + 04:28
5Ihlen,Sigurd - 28:51 + 06:31
6Rambo,Ole Kristian Nanset Skole 29:02 + 06:42
7Andersen,Robert STAG 29:50 + 07:30
8Haaland,Dag Fredrik Ramberg Genuine Consult 29:55 + 07:35
9Hermansen,Jarle S Eberspeed 31:29 + 09:09
10Svendson,Knut Åne Hogstcompagniet 32:19 + 09:59
11Vangstuen,Ronny Hogstcompagniet 33:01 + 10:41
12Olsen,Gisle Haugstoga Larvik Ski 33:08 + 10:48
13Riksfjord,Bjørge Nanset IF 33:46 + 11:26
DNFBjarkøy,Jonas -
DNFHaske,Jon Røa IL
Resultatliste Menn 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hjemly,Håkon H. Tønsberg F.I.K. 21:16 + 00:00
2Bergsholm,Einar Ås IL 22:40 + 01:24
3Melby,Frode Gjerpen Friidrett 22:58 + 01:42
4Haugen,Ove Nesjar 24:24 + 03:08
5Bach,Tom Team Bach's Hi-Fi 26:23 + 05:07
6Sivertsen,Geir Basseservice 27:22 + 06:06
7Hansen,Erling Haugli Nanset IF 27:30 + 06:14
8Jørgenvåg,John Einar Nanset IF 27:37 + 06:21
9Pedersen,Jørn Langesund Triathlon 27:45 + 06:29
10Holt,Anders Kristian Hedrum IL 28:12 + 06:56
11Gravseth,Bjørn Egil Larvik Ski 28:58 + 07:42
12Setlo,Gylve Team Extreme 29:21 + 08:05
13Enander,Lars Sweco BIL 29:38 + 08:22
14Ringdal,Terje Jotun BIL 29:39 + 08:23
15Skogly,Tore - 30:13 + 08:57
16Moen,Erik Riis STIF 30:14 + 08:58
17Ramberg,Leif Morten Jotron 30:20 + 09:04
18Palmberg,Anders - 30:26 + 09:10
19Granstrøm,Roar Siemens 30:30 + 09:14
20Hansen,Helge Woodtech 31:28 + 10:12
21Olsen,Kjetil Runar Ski 31:31 + 10:15
22Hansen,Jarle Kjose IL 33:06 + 11:50
23Sletten,Stig Olav Oseberg Skilag 34:33 + 13:17
24Hestvik,Ole Arne Carlo Gavazzi 36:10 + 14:54
25Lanner,Bjarne Larvik Ski 37:45 + 16:29
26Kobro,Atle Chr. Brunlanes IL 57:03 + 35:47
DNSHøgmann,Glenn Herkules
DNSBotten,Kjell-Richard Gjerpen IF
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Riis,Jan Erik - 26:16 + 00:00
2Karlsen,Terje Larvik Kommune 27:05 + 00:49
3Lund,Terje - 28:26 + 02:10
4Omsland,Helge Kjose IL 30:10 + 03:54
5Bærug,Sølve Kjose IL 31:58 + 05:42
6Foldvik,Bjørn Helge Brunlanes IL 33:02 + 06:46
7Kristensen,Ole Morten Larvik Kommune BIL 33:22 + 07:06
8Pedersen,Magnar Larvik Politi 34:11 + 07:55
9Høeg,Thomas A - 36:43 + 10:27
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jenssen,Teddy STIF 26:56 + 00:00
2Olsen,Asbjørn Bamble Ski 27:43 + 00:47
3Naas,Arne Tønsbergjoggen 30:31 + 03:35
4Rosse,Øystein - 32:36 + 05:40
5Arstein,Per Kragerø Kommune 34:04 + 07:08
6Meum,Rolf E Runar IL 34:11 + 07:15
DNSFlakstad,Arne Ottar HA
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pay,Jan Maura 31:16 + 00:00
2Bjørnerud,Tor Nanset IF 33:23 + 02:07
3Gjerken,Einar Nanset IF 35:53 + 04:37
4Solberg,Johnny Posten Skien 40:02 + 08:46
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundsen,Svein Eidanger 28:09 + 00:00
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 30:16 + 02:07
3Hermansen,Walter Axdata 32:38 + 04:29
4Meen,Olav Langesund Triathlon 32:47 + 04:38
5Erichsen,Per Chr - 35:51 + 07:42
6Bredal,Odd Lars Nanset Ski 35:54 + 07:45
7Sørensen,Thor Brunlanes IL 37:44 + 09:35
8Lysebo,Jan Kondis 46:35 + 18:26
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gurholt,Torbjørn Gjerpen IF 32:11 + 00:00
2Bruun,Oddvar OTO 36:16 + 04:05
Resultatliste Menn 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mortensen,Kaare KMAS 36:30 + 00:00
Resultatliste Menn 80+ årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Henden,Bjørn - 39:40 + 00:00
Resultatliste Trim u/ tidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Foldvik,Helge Brunlanes IL Fullført
Strand,Jostein - Fullført
DNSSørensen,Tor Brunlanes IL
Aas,Grete Skien kommune Fullført

Hjemmeside:Kjose IL Kontakt e-post adresse: web@kjoseil.no

19.05.12 18:37:32 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL