Kjoseløpet

Kjose IL. Saubakken

09.05.13

Resultatliste per klasse

Kvinner 12-15 år |  Kvinner 16-29 år |  Kvinner 30-39 år |  Kvinner 40-49 år |  Kvinner 50-54 år | 
Kvinner 55-59 år |  Kvinner 60-64 år |  Kvinner 70-74 år |  Menn 12-15 år |  Menn 16-29 år | 
Menn 30-39 år |  Menn 40-49 år |  Menn 50-54 år |  Menn 55-59 år |  Menn 60-64 år | 
Menn 65-69 år |  Menn 70-74 år |  Menn 75-79 år |  Trim |  Barneløype | 

Resultatliste Kvinner 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Edland,Malin Larvik Turn -friidrett 24:56 + 00:001
2Andresen,Ebba Larvik Turn -friidrett 29:11 + 04:151
3Fremstad,Andrine Larvik Turn -friidrett 31:39 + 06:431
4Svensen,Stine Bjørnø Larvik ski 31:41 + 06:451
5Styrvold,Astrid Larvik Turn 34:03 + 09:071
6Omsland,Therese Haugstoga - 40:50 + 15:541
DNSEdland,Kjersti Svarstad IL 1
DNSTalmo,Katrine Gulset IF SKI 1
Resultatliste Kvinner 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sem,Rebekka Gjerpen IF 24:26 + 00:001
2Fredriksen,Ingerid Tønsberg FiK 25:19 + 00:531
3Marte,Skaug Stokke IL 27:15 + 02:491
4Hjortland,Julie Larvik Orienteringsklubb 31:35 + 07:091
5Saltnes,Runa Wegger og Kvalsvik 32:24 + 07:581
6Lund,Cindy Nesjar IF 32:30 + 08:041
7Lodgaard,Oda Raufoss IL 33:32 + 09:061
8Bårnes Hansen,Elise Nanset IF 34:14 + 09:481
9Waalekalv,Mari - 35:57 + 11:311
10Bolstad,Sofie Marie - 43:57 + 19:311
DNSLodgaard,Ane Raufoss IL 1
Resultatliste Kvinner 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Helgerud,Linda Drammen Bandy 28:24 + 00:001
2Lie Løwe,Marianne - 34:00 + 05:361
3Bjørntvedt,Grete - 34:28 + 06:041
4Broager Thorsen,Ebba Birgitte - 35:19 + 06:551
5Abrahamsen,Christina - 37:01 + 08:371
6Tholfsen,Magrit - 37:49 + 09:251
7Kristensen,Anne Cecilie Bach HiFi 38:05 + 09:411
Resultatliste Kvinner 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Løwe,Karen Marie - 27:07 + 00:001
2Svensen,Hege Bjørnø Kjose IL 28:11 + 01:041
3Gundersen,Claudia Larvik ski 29:30 + 02:231
4Saltnes,Hege Runar 29:35 + 02:281
5Clavik,Cathrine - 31:18 + 04:111
6Lodgaard,Eirin Raufoss IL 33:09 + 06:021
7Jensen,Heidi Mari - 34:07 + 07:001
8Bund Mathisen,Lillian Kjose IL 34:17 + 07:101
9Willoch,Monica - 34:24 + 07:171
10Øksnes,Bente Gulset IF ski 35:23 + 08:161
11Riis,Anita Halsen IF 36:00 + 08:531
12Myrvang Olsen,Hilde Runar Ski 37:05 + 09:581
13Engeland,Ingebjørg - 38:05 + 10:581
14Johansen,Mari Braut - 38:56 + 11:491
15Wolitad,Kristin - 40:44 + 13:371
DNSGunapala,Rigmor Gjerpen IF 1
Resultatliste Kvinner 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Waatevik,Linda Gjerpen Friidrettsforening 29:21 + 00:001
2Riis,Elin Gjelleråsen 30:44 + 01:231
3Høeg,Anne HBL 37:43 + 08:221
4Kroken,Solveig Larvik Kommune BIL 38:58 + 09:371
5Johansen,Anne Hilde SiV TØNSBERG BIL 44:03 + 14:421
6Vikan,Anne - 49:57 + 20:361
Resultatliste Kvinner 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Løvgaard,Grethe Nesbyen 38:47 + 00:001
Resultatliste Kvinner 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Erichsen,Hege - 37:52 + 00:001
Resultatliste Kvinner 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bergene Eriksen,Berit Brunlanes IL 43:49 + 00:001
Resultatliste Menn 12-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hegdal,Vebjørn Larvik ski 21:49 + 00:001
2Øvrum,Matias Runar Ski/Team Handelsbanken 24:25 + 02:361
3Kristensen,Tobias Larvik OK 25:04 + 03:151
4Granstrøm,Erland Grenland Ski / Hei 26:42 + 04:531
5Riis Enander,Erik Gjelleråsen IF 26:46 + 04:571
6Holt,Sindre R Hedrum IL 27:44 + 05:551
7Mørk,Mangnus Runar Ski/Team Handelsbanken 27:48 + 05:591
8Bund Mathisen,Olav Halsen IF 28:04 + 06:151
9Ruud,Morten Runar 28:06 + 06:171
10Myrvang Olsen,Henrik Runar Ski 28:26 + 06:371
11Sletten,Edvard Oseberg Skilag 29:13 + 07:241
12Kaupang,Jakob Nanset ski 29:19 + 07:301
13Aalvik,Amund Nanset ski 29:24 + 07:351
14Sletten,Kristian Teie IF 29:52 + 08:031
15Riis Willassen,Henrik Halsen IF 29:59 + 08:101
16Hustuft,Jonathan Kvelde IL 30:40 + 08:511
17Sletten,Olav Oseberg Skilag 30:42 + 08:531
18Aalvik,Ola Nanset ski 31:32 + 09:431
19Lunde,Kevin Svarstad IL 32:01 + 10:121
20Omsland,Anton August Kjose IL 32:26 + 10:371
21Svensen,Markus Bjørnø Nanset 32:28 + 10:391
22Bund Mathisen,Even Halsen IF 33:34 + 11:451
23Skaug,Jesper Kvelde IL 35:56 + 14:071
24Larsen,Sebastian Halsen IF 38:44 + 16:551
DNSHegdal,Ulrik Larvik ski 1
DNSMoen,Didrik Riis STIF 1
Resultatliste Menn 16-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag 21:32 + 00:001
2Christoffersen,Stian IL Runar 21:58 + 00:261
3Chebrehiwet,Awet Gjerpen IF 22:10 + 00:381
4Landsverk,Halvor Dagssøn IF Ørn / Hovden Skigymnas 23:21 + 01:491
5Smedsrud,Trym Larvik ski 23:26 + 01:541
6Abrahamsen,Magnus Stokke IL 23:43 + 02:111
7Jenssen,Pål STIF friidrett 23:50 + 02:181
8Abrahamsen,Eirik Stokke IL 24:14 + 02:421
9Waatevik,Jonathan Supphellen MI SWACO 24:22 + 02:501
10Jacobsen,Sondre Runar Ski 25:46 + 04:141
11Juvland,Andre Herkules friidrett 26:20 + 04:481
12Saga,Petter E. Kjose IL 26:31 + 04:591
13Røsaker,Endre Eikenes Herkules friidrettsforening 26:59 + 05:271
14Karlsen,Oliver Andre Lunde Fram 28:03 + 06:311
15Gilberg,Kenneth Nanset ski 28:23 + 06:511
16Kroken,Stian Olsen Kjose IL 30:34 + 09:021
17Ryeng,Anders Martin - 31:16 + 09:441
18Halvorstad,Ronny Kodal I.L 31:53 + 10:211
19Skogly,Kenneth - 34:31 + 12:591
20Tonning,Espen Statens Vegvesen 36:28 + 14:561
Resultatliste Menn 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Rognli,Robert THVS 22:49 + 00:001
2Haske,Jon Røa IL 23:52 + 01:031
3Kåsa,Erik Hansen Gjerpen Friidrettsforening 24:39 + 01:501
4Skaug,Jan Kjetil Kvelde IL/Skaug sport 24:46 + 01:571
5Moholt,Lars Larvik Turn 25:24 + 02:351
6Melby,Vegar Gjerpen IF 25:25 + 02:361
7Hoftsted Moe,Preben Runar 25:41 + 02:521
8Lunde,Bjørn Roger - 25:51 + 03:021
9Hultberg,Bjørn Thomas - 26:24 + 03:351
10Løwe,Per Kristian Bærum Akeforening 26:52 + 04:031
11Løvgaard,Eirik - 27:18 + 04:291
12Hermansen,Jarle S. Naverne 30:43 + 07:541
13Andersen,Robert Stag 30:56 + 08:071
14Nicholls,Andrew Team Flowtite 31:19 + 08:301
15Klaastad,Frantz Tjølling IF 31:59 + 09:101
16Stave,Martin - 32:44 + 09:551
Resultatliste Menn 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hjemly,Håkon Tønsberg FiK 21:08 + 00:001
2Holme,Torgeir Skoppum ski 22:56 + 01:481
3Mustad,Per-Gunnar Langesund Tri 23:11 + 02:031
4Sørensen,Øyvind Nanset ski 23:38 + 02:301
5Lekmann,Kai Langesund Tri 23:39 + 02:311
6Fremstad,Asgeir Nanset ski 25:29 + 04:211
7Bach,Tom Team Bachs HiFi 25:45 + 04:371
8Sletten,Stig Olav Oseberg Skilag 25:52 + 04:441
9Andersen,Hans-jørgen Skagerak Sportsklubb 26:21 + 05:131
10Aalvik,Audun - 26:27 + 05:191
11Talmo,Ståle Gulset IF SKI 26:54 + 05:461
12Haugli Hansen,Erling Nanset IF 27:02 + 05:541
13Holt,Anders Kristian Hedrum IL 27:30 + 06:221
14Jørgenvåg,John Einar Nanset sykkel 28:27 + 07:191
15Lodgaard,Lars Raufoss IL 28:28 + 07:201
16Kristensen,Tom Larvik OK 28:31 + 07:231
17Gundersen,Trond Larvik ski 28:45 + 07:371
18Gravseth,Bjørn Egil Larvik ski 29:28 + 08:201
19Hjortland,Ole Edvard Larvik Orienteringsklubb 29:36 + 08:281
20Mørk,Håvard - 30:13 + 09:051
21Granstrøm,Roar Siemens 30:40 + 09:321
22Olsen,Bjørn Arne Nanset sykkel 30:47 + 09:391
23Hansen,Helge Larvik seilforening 31:40 + 10:321
24Kjær,Roger Metal Heart 32:08 + 11:001
25Omsland,Rune Kjose IL 32:13 + 11:051
26Kaupang,Erling Spreke Karer 32:39 + 11:311
27Nyheim,Jarle - 33:05 + 11:571
28Haraldsen,Harald - 33:22 + 12:141
29Wirgernes,Kjell Rune - 33:40 + 12:321
30Haugstoga Olsen,Gisle Larvik ski 33:41 + 12:331
31Olsen,Glenn - 33:58 + 12:501
32Hestvik,Ole Arne Carlo gavazzi 36:51 + 15:431
33Wolitad,Jakob - 40:45 + 19:371
DNFKarlsen,Tom J H Fram 1
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jensen,Dag Nevlunghavn 25:55 + 00:001
2Lund,Rune - 28:41 + 02:461
3Lunde,Bjørn Team Flowtite 30:32 + 04:371
4Omsland,Helge Kjose IL 30:57 + 05:021
5Foldvik,Bjørn Helge Brunlanes IL 33:36 + 07:411
6Arbo Høeg,Thomas Høeg BIL 37:44 + 11:491
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Prestegård,Christian Kondis/IL Fanaråk 26:35 + 00:001
2Heier,Kai Team Stavern 27:31 + 00:561
3Karlsen,Terje Larvik Kommune 27:50 + 01:151
4Olsvoll,Jørgen Larvik Turn & IF 33:55 + 07:201
5Arstein,Per Kragerø Kommune 34:54 + 08:191
6Try,Lars Tvedestrand turn & IF 46:33 + 19:581
DNSNygaard,Olav Skagerak Energi 1
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Skaug,Odd Kåre Eidanger IL 33:33 + 00:001
2Gjone,Rolf Kvelde IL 35:56 + 02:231
3Gjerken,Einar Nanset ski 36:47 + 03:141
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Amundsen,Svein Eidanger IL 27:54 + 00:001
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 31:00 + 03:061
3Hermansen,Walter AXDATA 34:31 + 06:371
4Orerød,Anders - 37:03 + 09:091
5Bredal,Odd Lars Nanset ski 37:07 + 09:131
6Erichsen,Per Chr. Herkules 39:07 + 11:131
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
DNSBruun,Oddvar OTO 1
Resultatliste Menn 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Andersen,Jan Porsgrunn Kommune 36:39 + 00:001
2Mortensen,Kaare KMAS 37:08 + 00:291
Resultatliste TrimReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
Farstad,Sverre Kjose IL Fullført1
Hovland,Birgitte iVekst Fullført1
Håstul,Oddbjørn Nakksjø Sykkelklubb Fullført1
Jansen,Kay BK Grafisk Fullført1
Johansen,Gerd Reidun - Fullført1
Johansen,Jan Fredrik - Fullført1
Kobro,Atle Chr Tuddal IL Fullført1
Solberg,Johnny Posten Skien Fullført1
Sørlie Kobro,Inger Brunlanes IL Fullført1
Resultatliste BarneløypeReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
NC Andersen,Nicolay Stag 1
NC Andresen,Bo - 1
NC Andresen,Lea - 1
NC Andresen,Lilleba - 1
NC Arstein,Ina Mortensen Klyve skole 1
NC Bjønnes,Ole Klaastad Tjølling IF 1
NC Bjønnes,Peder Klaastad Tjølling IF 1
NC Bråthen,Ole Martin - 1
NC Egeli,Sindre Walle Nanset 1
NC Egeli,Vetle Walle Nanset 1
NC Farstad,Helene Kjose IL 1
NC Farstad,Rune Kjose IL 1
NC Fløy,Natalie Årevik Kjose IL 1
NC Fremsatd,Kristian Nanset ski 1
NC Fremstad,Maren Sofie Nanset ski 1
NC Gjone,Jakop Nilsen Kvelde IL 1
NC Gravseth,Bo Herman Nanset fotball 1
NC Gravseth,Ida Studio Nille 1
NC Gravseth,Oskar Konnerud IL 1
NC Halberg,Fredrik - 1
NC Hjemby,Magnus Flint 1
NC Hjortland,Ida Sofie Larvik ski 1
DNSHolt,Henrik R Hedrum IL 1
NC Jacobsen,Martin Nanset 1
NC Jakobsen,Sara Nymoen Kjose IL 1
NC Johnsen,Malin Sjøvold - 1
NC Johnsen,Sondre Sjøvold - 1
NC Kaupang,Anette - 1
NC Kaupang,Eline - 1
NC Klaastad,August Tjølling IF 1
NC Lange,Henrik Thane Bærums verk 1
NC Lunde,Kevin Svarstad IL 1
NC Løwe,Gaute Lie Damstua bhg 1
NC Løwe,Vetle Lie Bærum spk 1
NC Moe,Frida Storebergan 1
NC Moe,Pelle Storebergan 1
NC Nes,Ana Zagar Kjose IL 1
NC Nes,Nette Zagar Kjose IL 1
NC Nielsen,Nicolai Astor Larvik ski 1
NC Nilsen,Emil Sande HK 1
NC Nilsen,Vilma Nymoen - 1
NC Næss,Ingrid Døhli Kjose IL 1
NC Næss,Kristian August Nymoen Kjose IL 1
NC Næss,Nils Jakop Nymoen Kjose IL 1
NC Olsen,Oskar Runar 1
NC Omsland,Andrea Haugstoga Eventyrskogen bhg 1
NC Omsland,Gustav Kjose IL 1
NC Omsland,Hedda Kjose IL 1
NC Omsland,Marthe Haugstoga Torstrand skole 1
NC Omslandseter,Lina Kjose IL 1
NC Omslandseter,Marius Kjose IL 1
NC Omsland,Theodor Kjose IL 1
NC Pedersen,Lars Tobias Broager - 1
NC Pedersen,Ola Kristoffer Broager - 1
NC Rognli,Hedda - 1
NC Rosenvinge,Rasmus Oseberg Skilag 1
NC Saga,Ida Kjose IL 1
NC Skaug,Nickolas Kvelde IL/Skaug sport 1
NC Skilbred,Kristoffer - 1
NC Skogli,Sverre Gravseth - 1
NC Svendsen,Amalie Gilbu Kjose IL 1
NC Svendsen,Emil Gilbu Kjose IL 1
NC Sørensen,Ida Lie Larvik ski 1
NC Sørensen,Ingrid Lie Larvik ski 1
NC Sørensen,Marius Lie Skattekista bhg 1
NC Talmo,Kamilla Gulset IF SKI 1
NC Tholfsen,Victoria Larvik Turn 1
NC Tholfsen,William Larvik Turn 1
NC Ulvær,Anniken Kjose IL 1
NC Vassbotn,Celine Kjose IL 1
NC Zagar,Erik Larvik OK 1
NC Zagar,Pernille Larvik OK 1

09.05.13 22:17:02 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kjose IL