Kjoserennet 2010

Kjose Idrettslag. Saga

30.01.10

Resultatliste per klasse

Kvinner 21-25 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Menn 15-16 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 | 
Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 |  Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 | 
Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 |  Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Menn 76+ | 
Trim |  Trim Tid | 

Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sommervold,Maren Lånke IL 2:03:28 + 00:00
2Gundersen,Anita Sipak Regnskap og Økonomi AS 2:09:25 + 05:57
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Baumann,Margaretha Team Blåbakken 1:29:30 + 00:00
2Fremstad,Rita H. B. Nanset IF 1:30:44 + 01:14
3Gundersen,Claudia Larvik Ski 1:35:50 + 06:20
4Heiselberg,Ann Eidanger IL 1:44:50 + 15:20
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lie,Anne Lene Nanset IF 1:24:15 + 00:00
2Nalum,Anne Nanset Ski 1:25:32 + 01:17
3Funheim,Åse Irene Runar IL Ski 1:28:13 + 03:58
4Stokkebekk,Kari-Anne Hellenes Mangenfjellet Turlag 1:28:17 + 04:02
5Lund,Cathrine Nanset IF 1:41:36 + 17:21
Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Håvard Larvik Ski 1:32:21 + 00:00
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frøystveit,Sondre Nanset Ski 1:14:57 + 00:00
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gurholt,Vemund Team Råtass/ Siljan 1:14:11 + 00:00
2Semb,Geir NOTEAM 1:30:40 + 16:29
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stokke,Sindre Stokke IL 1:06:42 + 00:00
2Lønne,Fredrik NOTEAM 1:34:16 + 27:34
DNFSemb,Jan Erik Langesund Triatlhonklubb
DNSWeider,Henning IL Hauken
DNSHasli,Øyvind Eina Sportsklubb
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Tobias Strand Gjøvik Skiklubb 1:14:14 + 00:00
2Saga,Petter E. Kjose IL 1:21:00 + 06:46
3Semb,Knut-Harald Herkules Friidrett 1:25:00 + 10:46
4Gundersen,Martin IF Ørn 1:26:37 + 12:23
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lahus,Hans Kristian Skarphedin 1:11:05 + 00:00
2Sørum,Kjetil Stavern Sport 1:14:13 + 03:08
3Wennerstrand,Henrik Skagerak Energi BIL 1:25:12 + 14:07
4Øvsterud,Tommy Skade IL 1:29:19 + 18:14
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Per - Gunnar Langesund Triatlhonklubb 1:10:58 + 00:00
2Fremstad,Asgeir Nanset IF 1:11:03 + 00:05
3Sørensen,Øyvind Nanset IF 1:11:06 + 00:08
4Wille,Jon Camillo Oseberg 1:14:07 + 03:09
5Dammen,Thor Arne Hedrum IL 1:14:12 + 03:14
6Myrvold,Mikkel Team AK 1:17:59 + 07:01
7Fleischer,Andreas Data Respons BIL 1:20:24 + 09:26
8Larsen,Frode Milton 1:21:04 + 10:06
9Hegdahl,Tore Kodal IL 1:21:52 + 10:54
10Holt,Anders Kristian Hedrum IL 1:26:21 + 15:23
11Kaupang,Erling GodakerHatlo AS 1:31:06 + 20:08
12Myrvang,Vegard Kodal IL 1:32:30 + 21:32
13Lunde,Espen Skade IL 1:32:49 + 21:51
14Lunde,Morten Skade IL 1:33:17 + 22:19
15Myrsve,Morten Milton 1:33:51 + 22:53
16Gravseth,Bjørn Egil NOTEAM 1:35:50 + 24:52
17Voje,Stig Jaran Norcem BIL 1:37:05 + 26:07
DNSHansen,Kai Nanset IF
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Simen Nanset IF 1:07:58 + 00:00
2Eskedal,Lars-Tore Kodal IL 1:14:10 + 06:12
3Gurholt,Bjørn Tore IF Ørn 1:15:29 + 07:31
4Kornmo,Thore IL Hei 1:17:08 + 09:10
5Berg,Jens-Kristian Team Blåbakken 1:18:02 + 10:04
6Haga,Bård Larvik Ski 1:20:30 + 12:32
7Heistad,Tom NOTEAM 1:27:43 + 19:45
8Maardalen,Tov Eidanger IL 1:28:07 + 20:09
9Aalvik,Audun Larvik Ski 1:28:13 + 20:15
10Holm,Per Egil Bevola Norge 1:30:09 + 22:11
11Strøm,Geir Arild IL Hauken 1:30:39 + 22:41
12Stretere,Johannes Brunlanes IL 1:30:43 + 22:45
13Hansen,Ronny W Milton 1:35:36 + 27:38
14Lysnes,Roger Hedrum IL 1:44:33 + 36:35
15Nystuen,Truls Andebu Flytende Selskap 1:44:51 + 36:53
16Larsen,Richard Andebu IL 1:48:00 + 40:02
17Kobro,Atle Brunlanes IL 2:43:19 +1:35:21
DNFJohsen,Gisle IL Hauken
DNSNordbø,Jan Vidar Kilebygda IL
DNSGundersen,Trond Larvik Ski
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhre,Magne Vegårshei IL 1:11:03 + 00:00
2Aasheim,Øystein Iron Cowboys 1:14:55 + 03:52
3Tørnes,Jørgen Bergkameratene Ski 1:17:58 + 06:55
4Dahl,Andreas Hof IL 1:20:25 + 09:22
5Hansen,Erling Haugli Nanset IF 1:21:48 + 10:45
6Heiland,Jørgen Sandefjord Sykkelklubb 1:24:02 + 12:59
7Svae,Ove Martin Lågen Bolig BIL 1:25:37 + 14:34
8Paulsrud,Arnfinn Kvelde IL 1:25:39 + 14:36
9Pedersen,Atle Runar IL 1:26:16 + 15:13
10Hanssen,Jan Erik Siljan IL Elite 1:27:44 + 16:41
11Kleven,Åsmund Kroken IL 1:28:56 + 17:53
12Styrvold,Øyvind Kjose IL 1:31:30 + 20:27
13Trondsen,Ivar IT-tek. AS 1:33:51 + 22:48
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ormestad,Tellef Runar IL Ski 1:17:20 + 00:00
2Tørnes,Tomas Kjosen IL 1:17:59 + 00:39
3Hellenes,Søren Ø. Nanset IF 1:32:23 + 15:03
4Try,Lars Tvedestrand Turn & IF 2:59:08 +1:41:48
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Godbolt,James Oseberg 1:28:31 + 00:00
2Fjeldskår,Johan Rolv Nanset IF 1:30:42 + 02:11
3Meli,Jan Helge Siljan IL 1:33:50 + 05:19
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fossheim,Helge Kvelde IL 1:21:51 + 00:00
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 1:22:49 + 00:58
3Bergsvand,Helge Nanset IF 1:26:15 + 04:24
4Torbjørnsen,Arne Nanset IF 1:28:14 + 06:23
5Andersen,Leif Steinar Nanset IF 1:39:31 + 17:40
6Christoffersen,Kåre Nanset IF 1:42:19 + 20:28
6Bredal,Odd Lars Nanset IF 1:42:19 + 20:28
DNSLangslet,Odin Gjerpen IF
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Jan Olav Nanset IF 1:28:06 + 00:00
2Savio,Peder Kr. Brevik 1:32:21 + 04:15
3Sandmoe,Birger NOTEAM 1:33:46 + 05:40
4Langslet,Øyvind Tønsberg Kajakk Klubb 1:36:33 + 08:27
5Lund,Tor Nanset IF 1:41:37 + 13:31
6Rånerud,Lars L. Hedrum IL 1:45:42 + 17:36
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvifte,Rolf Nanset Ski 1:32:20 + 00:00
2Røste,Aksel Aleksander Runar IL 1:38:04 + 05:44
3Bruun,Oddvar OTO 1:47:10 + 14:50
4Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 1:58:37 + 26:17
Resultatliste Menn 76+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Smemo,Øystein Norcem BIL 1:38:04 + 00:00
Resultatliste TrimReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Halvorsen,Anne Gunn Nanset IF Fullført
Iversen,Stine Atna Elite-Trim Fullført
Johansson,Joakim Nanset Ski Fullført
Kobro,Inger Sørlie Brunlanes IL Fullført
Lund,Jens Nanset IF Fullført
Resultatliste Trim TidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Elise Bårnes Nanset IF 58:11 + 00:00