Kjoserennet 2011

.

22.01.11

Resultatliste per klasse

Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 |  Kvinner 61-65 |  Menn 15-16 | 
Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 |  Menn 36-40 |  Menn 41-45 | 
Menn 46-50 |  Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 |  Menn 66-70 |  Menn 71-75 | 
Menn 76+ |  Trim | 

Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjerva,Elin Sannidal IL 1:21:50 + 00:00
2Nes,Turid Zagar NOTEAM 1:53:48 + 31:58
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjerva,Gunn Mariken Sannidal IL 1:33:18 + 00:00
DNSNordrum,Karina Nanset IF
DNSGundersen,Claudia Larvik Ski
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lund,Cathrine Team Lund 1:30:03 + 00:00
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Furuheim,Åse Irene Runar IL 1:21:59 + 00:00
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustvedt,Heidi Gjerpen IF 1:36:08 + 00:00
Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Håvard Larvik Ski 1:16:26 + 00:00
2Tanum,Henrik Larvik Ski 1:24:51 + 08:25
3Otterdal,Thomas L Larvik Ski 1:24:52 + 08:26
4Andersen,Håkon Nanset Ski 1:29:01 + 12:35
5Remme,Paul Martin Porsgrunn O-Lag 1:36:48 + 20:22
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frøystveit,Sondre Nanset Ski 1:15:09 + 00:00
2Nilsen,Jaran Nanset Ski 1:15:55 + 00:46
3Skårdal,Jørgen Kilebygda 1:20:37 + 05:28
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gurholt,Vemund Siljan IL 1:09:09 + 00:00
2Bremvåg,Christoffer Leik IL 1:10:37 + 01:28
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tallakstad,Ken Tore TSR/ Skislip.no 1:05:46 + 00:00
2Moen,Christoffer IF Ørn 1:10:32 + 04:46
3Saga,Petter E Kjose IL 1:17:00 + 11:14
4Lunde,Ola Ck sør 1:25:15 + 19:29
5Johannesen,Morten Kjose IL 1:36:28 + 30:42
6Lisether,Frode Team Sinsen Racing 1:36:46 + 31:00
7Følstad,Jørn IT-tek AS 1:36:55 + 31:09
8Johansen,Anders NOTEAM 1:38:41 + 32:55
9Mikkelsen,Svend Åge IT-tek AS 1:49:28 + 43:42
DNFSkaalbones,Øyvind Nanset IF
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaug,Jan Kjetil Kvelde IL 1:05:44 + 00:00
1Hårstadhaugen,Tor Einar Veidekke BIL 1:05:44 + 00:00
3Onsøien,Jon Bjarne AT Skog BIL 1:09:59 + 04:15
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nes,Ole Jakob Team Oslo Sportslager/ Nanset 1:03:01 + 00:00
2Lund,Tor Martin Nanset IF 1:03:02 + 00:01
3Kreken,Tom Nanset IF 1:04:27 + 01:26
4Mustad,Per-Gunnar Hauken IL 1:05:20 + 02:19
5Dammen,Thor Arne Hedrum IL 1:07:34 + 04:33
6Sundby,Jørn Nanset IF 1:11:10 + 08:09
7Winberg,Pål Stathelle Ski 1:12:30 + 09:29
8Kiste,Hakon Siljan IL 1:21:03 + 18:02
9Johnsen,John Sigve Runar Ski 1:22:14 + 19:13
10Weider,Henning Hauken IL 1:25:39 + 22:38
11Kaupang,Erling Spreke Karer 1:25:56 + 22:55
12Gravseth,Bjørn Egil Tannseth 1:26:31 + 23:30
13Ånonsen,Kenneth NOTEAM 1:55:23 + 52:22
DNSMyrvold,Mikkel Team AK
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sandvik,Geir NOTEAM 1:09:09 + 00:00
2Bergland,Per Helge Nanset IF 1:12:18 + 03:09
3Dalen,Jarle Hauken IL 1:15:08 + 05:59
4Gundersen,Trond Larvik Ski 1:18:07 + 08:58
5Gulesth,Tor Isak IF Ørn 1:18:12 + 09:03
6Hynne,Bjørnar Runar IL 1:18:24 + 09:15
7Bergkåsa,Tom Peab/ Lundegjengen SCC 1:18:47 + 09:38
8Otterdal,Are L Larvik Ski 1:19:01 + 09:52
9Holm,Per Egil Bevola Norge 1:20:39 + 11:30
10Stretre,Johannes Brunlanes IL 1:25:27 + 16:18
11Pedersen,Rayner IT-tek AS 1:36:09 + 27:00
DNSVillum,Anders Spreke Karer
DNSStøren,Øyvind IL Skarphedin
DNSHansen,Ronny W MILTON Larvik Sportsklubb
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergsvand,Knut Nanset IF 1:05:56 + 00:00
2Nalum,Arild Nanset IF 1:08:12 + 02:16
3Gurholt,Bjørn Tore IF Ørn 1:09:00 + 03:04
4Aasheim,Øystein Skagerak Sportsklubb 1:09:17 + 03:21
5Groa,Hans Ole Herkules 1:09:31 + 03:35
6Isaksen,Pål Aslak IF Storm 1:09:34 + 03:38
7Haga,Bård Larvik Ski 1:10:58 + 05:02
8Paulsrud,Arnfinn Kvelde IL 1:13:25 + 07:29
9Hansen,Erling Haugli Nanset IF 1:13:37 + 07:41
10Svae,Ove Martin Kvelde IL 1:13:52 + 07:56
11Hanssen,Jan Erik Siljan IL Elite 1:19:36 + 13:40
12Trondsen,Ivar IT-tek AS 1:22:10 + 16:14
13Kleven,Åsmund Kroken IL 1:25:02 + 19:06
14Hansen,Morten N. Runar IL 1:36:38 + 30:42
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sjulstad,Pål Larvik Ski 1:11:03 + 00:00
2Dorholt,Kjell Herøya BIL 1:12:44 + 01:41
3Ormestad,Tellef Runar IL 1:15:26 + 04:23
4Køller,Steinar Ineos BIL 1:16:45 + 05:42
5Tanum,Kjetil Larvik Ski 1:16:59 + 05:56
6Moen,Helge Kilebygda 1:21:10 + 10:07
7Oterholt,Sven Ove IF Ørn/ HIP BIL 1:22:17 + 11:14
8Traaholt,Jan Erik Statoil BIL 1:33:43 + 22:40
9Nilsen,Jørn Vetle Nanset Ski 1:34:31 + 23:28
10Aas,Petter Skinn & Bein 1:50:08 + 39:05
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergby,Hans Ole NOTEAM 1:18:11 + 00:00
2Tanum,Per Gunnar Larvik Ski 1:19:35 + 01:24
3Hellenes,Søren Ø Nanset IF 1:24:14 + 06:03
4Skårdal,Helge Øystein Veritas BIL 1:40:19 + 22:08
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fossheim,Helge Kvelde IL 1:15:33 + 00:00
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 1:16:27 + 00:54
3Årseth,Torodd Veritas BIL 1:19:40 + 04:07
4Langslet,Odin Gjerpen IF 1:21:12 + 05:39
5Torbjørnsen,Arne Nanset IF 1:26:11 + 10:38
6Meli,Jan Helge Siljan IL 1:29:26 + 13:53
7Leren,Øyvinn Nanset IF 1:32:53 + 17:20
8Bredal,Odd Lars Nanset Ski 1:36:09 + 20:36
9Remme,Atle Skinn & Bein 1:44:16 + 28:43
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Jan Olav Nanset IF 1:18:22 + 00:00
2Savio,Peder Brevik 1:23:02 + 04:40
3Meen,Olav Hauken IL 1:25:07 + 06:45
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvifte,Rolf Nanset Ski 1:22:00 + 00:00
2Sandmoe,Birger NOTEAM 1:28:11 + 06:11
3Lund,Tor Team Lund 1:30:03 + 08:03
4Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 1:39:28 + 17:28
5Mortensen,Kaare Nanset IF 1:47:01 + 25:01
Resultatliste Menn 76+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røste,Aksel IL Runar 1:28:38 + 00:00
2Smemo,Øystein Norcem BIL 1:35:10 + 06:32
Resultatliste TrimReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Friberg,Janne Christin NOTEAM Fullført
Stadheim,Hans Martin NOTEAM Fullført

22.01.11 14:29:43 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL