Kjoserennet 2014

KJOSE IL.

25.01.14

Resultatliste per klasse

K15-16  |  K17-18  |  K31-35  |  K36-40  |  K41-45  | 
K66-70  |  M19-20  |  M21-25  |  M26-30  |  M31-35  | 
M36-40  |  M41-45  |  M46-50  |  M51-55  |  M56-60  | 
M61-65  |  M66-70  |  M71-75  |  M76+  |  Trim  | 

Resultatliste K15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holt,Malene Kjær Siljan IL / 2:08:34 + 00:00
Resultatliste K17-18 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Elise Bårnes Nanset IF / 1:46:28 + 00:00
Resultatliste K31-35 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Abrahamsen,Christina - / 1:57:00 + 00:00
Resultatliste K36-40 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Brita Cecilie Hauken, IL / Norcem/Hauken 1:23:18 + 00:00
2Tangen,Lene Hauken, IL / 1:30:49 + 07:31
3Haugehåtveit,Lene - / 2:00:44 + 37:26
Resultatliste K41-45 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Elin,Årseth Skagerrak Sportsklubb / 1:34:59 + 00:00
Resultatliste K66-70 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustvedt,Heidi Gjerpen IF / 1:59:08 + 00:00
Resultatliste M19-20 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Håkon Nanset IF / Nanset Ski 1:24:31 + 00:00
Resultatliste M21-25 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gunnulfsen,Mikael IF Ørn/Team Grenland Ski / IF Ørn/Team Grenland Ski 1:14:20 + 00:00
2GURHOLT,Vemund Siljan IL / 1:21:06 + 06:46
Resultatliste M26-30 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Larsen,Øyvind Utne - / 1:33:25 + 00:00
Resultatliste M31-35 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lien,Runar Torpe Hei, IL - Ski / 1:15:18 + 00:00
2Skogen,Kristian Skagerrak Sportsklubb / Skagerrak Sportsklubb 1:29:05 + 13:47
3Halvorsen,Johannes Rambøll / Team Langlauf / Rambøll / Team Langlauf 1:31:12 + 15:54
4Kristiansen,Torgeir Nøkleby Skagerrak Sportsklubb / 1:32:39 + 17:21
5Iversen,Håkon COWI BIL / COWI BIL 1:56:58 + 41:40
6Johnsen,Ronny - / 2:12:25 + 57:07
7Løberg,Tor Einar - / 2:33:20 +1:18:02
DNFMøller,Kim Team Grenland Ski IF Ørn / Team Grenland Ski IF Ørn
Resultatliste M36-40 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Per Erik - / 1:18:51 + 00:00
2Onsøien,Jon Bjarne Ørn, IF / AT Skog BIL 1:25:51 + 07:00
3Dalen,Stian Eidanger IL / Eidanger IL 1:38:29 + 19:38
4Weider,Henning Hauken, IL / Hauken IL 1:41:36 + 22:45
5Andersen,Robert CF Stavern / CF Stavern 1:55:37 + 36:46
Resultatliste M41-45 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Per Gunnar Hauken, IL / Hauken Il 1:18:51 + 00:00
2Winberg,Pål Stathelle og Omegn IL / 1:20:28 + 01:37
3Kaasa,Tor Egil Skarphedin, IL / 1:20:37 + 01:46
4Wille,Jon Camillo Osebergskilag/Olympia Sport / Osebergskilag/Olympia Sport 1:20:53 + 02:02
5Jørgenvåg,John Einar Nanset Ski / Nanset Ski 1:29:23 + 10:32
6Hansen,Kai Spreke Karer / Spreke Karer 1:29:34 + 10:43
7Voje,Stig Jaran Skagerrak Sportsklubb / 1:29:36 + 10:45
8Lande,Steinar Skarphedin, IL / 1:31:14 + 12:23
9Aure,Arild Oseberg Skilag / 1:33:41 + 14:50
10Aalvik,Audun Nanset IF / Nanset Ski 1:39:27 + 20:36
11Solberg,Atle Milton Sykkel / Milton Sykkel 1:48:20 + 29:29
12Thorstensen,Dag Team Tormatic / Team Tormatic 1:50:31 + 31:40
13Kjær,Jon Kjetil Gjerpen IF Allianse - Ski / 1:51:52 + 33:01
14Andreas,Finsrud Siljan IL / 1:56:32 + 37:41
Resultatliste M46-50 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sætersdal,Per Albert Ørn, IF / 1:18:57 + 00:00
2Johnsen,Gisle Hauken, IL / 1:20:29 + 01:32
3Opstad,Jon Arne Stokke IL / 1:23:18 + 04:21
4Aasheim,Øystein Skagerrak Sportsklubb / 1:23:24 + 04:27
5Sælid,Kjetil Botne SK / 1:23:26 + 04:29
6Haughem,Hans Martin Runar, IL / 1:25:19 + 06:22
7Gurholt,Bjørn Tore Ørn, IF / 1:26:03 + 07:06
8Villum,Anders Spreke Karer / Spreke Karer 1:32:13 + 13:16
9Maardalen,Tov Eidanger / Eidanger 1:36:04 + 17:07
10Hole,Helge Skagerrak Sportsklubb / 1:39:25 + 20:28
11Iveland,Asbjørn Norner AS / Norner AS 1:44:35 + 25:38
12Stretere,Johannes Team Fon / Team Fon 1:51:15 + 32:18
13Hansen,Helge Larvik Seilforening / Larvik Seilforening 2:01:00 + 42:03
Resultatliste M51-55 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brevig,Ola Ørn, IF / 1:22:23 + 00:00
2Bø,Asbjørn Larvik Ski / 1:34:54 + 12:31
3Johansen,Terje Stathelle og Omegn IL / 1:36:04 + 13:41
4Ormestad,Tellef Runar, IL / 1:36:13 + 13:50
Resultatliste M56-60 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dorholt,Kjell Gjerpen IF / Grenland Sykkel / GSK 1:23:23 + 00:00
2Køller,Steinar Ineos Bil / Ineos Bil 1:32:41 + 09:18
3Oterholt,Sven Ove If Ørn / If Ørn 1:33:26 + 10:03
4Hellenes,Søren Ø. Nanset IF / Nanset Ski 1:37:05 + 13:42
5Karlsen,Ivar CF Stavern / CF Stavern 2:34:33 +1:11:10
Resultatliste M61-65 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bronebakk,Svein Nanset Ski / Nanset Ski 1:28:23 + 00:00
Resultatliste M66-70 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergsvand,Helge Nanset IF / 1:35:57 + 00:00
2Meen,Olav Hauken, IL / Hauken IL 1:40:11 + 04:14
3Torbjørnsen,Arne Nanset IF / 1:49:26 + 13:29
Resultatliste M71-75 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Jan Olav Nanset IF / 1:37:09 + 00:00
2Kvifte,Rolf Nanset IF / Nanset Ski 1:44:02 + 06:53
3Johnsen,Kjell Diplom-Is BIL / Diplom-Is BIL 1:52:29 + 15:20
4Bruun,Oddvar - / 2:05:00 + 27:51
Resultatliste M76+ Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Smemo,Øystein Norcem BIL / Norcem BIL 1:49:24 + 00:00
2Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL / Norcem BIL 1:59:05 + 09:41
3Mortensen,Kaare Nanset IF / 2:15:58 + 26:34
Resultatliste Trim Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Kroken,Solveig Kjose IL / Fullført
Ljådal,Dan Egil IL Hauken / IL Hauken Fullført
Nilsen,Magnus Hauken, IL / Fullført
Studsgård,Ole Frisk Bris / Frisk Bris Fullført
Try,Lars Tvedestrand Turn og IF / Fullført

Hjemmeside:KJOSE IL Kontakt e-post adresse: web@kjoseil.no

25.01.14 17:03:47 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL