Kjoserittet 2010

.

26.06.10

Resultatliste per klasse

Menn 17-19 |  Menn 20-24 |  Menn 25-29 |  Menn 30-34 |  Menn 35-39 |  Menn 40-44 | 
Menn 45-49 |  Menn 50-54 |  Menn 55-59 |  Menn 60-64 |  Menn 65-69 |  Menn 70-79 | 
Mosjon |  Kvinner 20-24 |  Kvinner 25-29 |  Kvinner 30-34 |  Kvinner 35-39 |  Kvinner 40-44 | 
Kvinner 45-49 |  Kvinner 55-59 |  Kvinner 60-64 | 

Resultatliste Menn 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Omsland Holtan,Hans Kristian Nanset IF 1:19:40 + 00:00
2Sørlie,Stian Runar IL Ski 1:32:41 + 13:01
3Jørgensen,Marius Normann HOC 1:47:26 + 27:46
Resultatliste Menn 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rimstad,Kenneth NOTEAM 1:27:49 + 00:00
2Holt,Kim Aleksander Hedrum O-lag 1:33:36 + 05:47
Resultatliste Menn 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Saga,Petter Kjose IL 1:15:58 + 00:00
2Johannsen,Morten Kjose IL 1:21:36 + 05:38
DNSBorg,Fredrik Sørli Stokke Ski
DNSJohannesen,Morten Kjose IL
Resultatliste Menn 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Kjell Magnus Ullevål Sk/Milslukeren 1:10:07 + 00:00
2Helgesen,Tor Erik Grenland SK 1:10:12 + 00:05
3Mjelde,Eirik Kjose IL 1:12:43 + 02:36
4Grønnerød,Petter Kvelde Sykkelklubb 1:16:59 + 06:52
5Gustavsen,Karl Gustav Kjose IL 1:19:52 + 09:45
6Kongelf Larsen,Erik Milton Larvik Sportsklubb 1:20:39 + 10:32
7Nilsen,Jørn A. Milton Larvik Sportsklubb 1:23:52 + 13:45
8Weider,Henning Grenland SK 1:26:12 + 16:05
9Solgaard,Terje EFD Induction 1:27:10 + 17:03
10Svendsen,Frank Foreningen Frikransen 1:31:54 + 21:47
11Smukkestad,Tore Møller Bil 1:32:32 + 22:25
12Lie,Hans Olav Milton Larvik Sportsklubb 1:36:03 + 25:56
13Hansen Ås,Stian NOTEAM 1:39:37 + 29:30
14Eriksen,Thommas Team Norgesgruppen Meny 1:46:58 + 36:51
15Ødegård,Anders NOTEAM 1:57:53 + 47:46
DNSFjeldstad,Erik Milton Larvik Sportsklubb
Resultatliste Menn 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Næss,Ole Jakob Nanset IF 1:06:36 + 00:00
2Mustad,Per Gunnar Langesund Triatlhonklubb 1:10:16 + 03:40
3Tveter,Thor Olav Milton Larvik Sportsklubb 1:11:08 + 04:32
4Nordal,Karl Espen Nanset Sykkel 1:13:51 + 07:15
5Pedersen,Anders Nanset Sykkel 1:13:52 + 07:16
6Lund,Tor Martin Nanset IF 1:13:53 + 07:17
7Gustavsen,Bjørn Erik Milton Larvik Sportsklubb 1:14:23 + 07:47
8Aas-Hansen,Ulf-Philip HOC 1:14:25 + 07:49
9Karlsen,Tore TCK 1:15:01 + 08:25
10Dammen,Thor Arne Kjosen IL 1:16:08 + 09:32
11Holtan,Morten O. Milton Larvik Sportsklubb 1:16:12 + 09:36
12Nygaard,Kjetil Stavanger Terrengsykkel Klubb 1:16:24 + 09:48
13Charlesen,Fred Milton Larvik Sportsklubb 1:17:08 + 10:32
14Tøstibakken,Arne Ronni Nanset Sykkel 1:17:49 + 11:13
15Gjevestad,Espen Kysta BIL 1:19:47 + 13:11
16Heggdahl,Tore Kodal IL 1:21:20 + 14:44
17Pedersen,Terje Hvittingfoss IL 1:22:53 + 16:17
18Rinde,Roy Kodal IL 1:23:36 + 17:00
19Haugersveen,Kjetil Langesund STK 1:25:57 + 19:21
20Tønder,Roar Milton Larvik Sportsklubb 1:26:06 + 19:30
21Johnsen,Svein Inge Grimstad SK 1:27:18 + 20:42
22Berg,Glenn Team Byskogen 1:30:23 + 23:47
23Johannessen,Ole Roger NOTEAM 1:30:29 + 23:53
24Hallberg,Kai Robert Profitbase 1:38:54 + 32:18
25Tuengen,Anders NOTEAM 1:39:52 + 33:16
26Bøhle,Nils-Regin Re Sykkelklubb 1:44:03 + 37:27
27Akselsen,Martin HOC 1:50:54 + 44:18
28Ekstrøm,Tom Kenneth Recless MC 2:09:28 +1:02:52
DNFSørum,Kjetil Frogner SK
DNSRolfsen,Jan Martin Milton Larvik Sportsklubb
Resultatliste Menn 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Ronny W. Milton Larvik Sportsklubb 1:15:56 + 00:00
2Flornes,Svein Hafrsfjord SK 1:18:29 + 02:33
3Jørgenvåg,John Einar Nanset Sykkel 1:19:10 + 03:14
4Forsmo,Pål Porsgrunn Kommune 1:19:11 + 03:15
5Nilsen,Terje HOC 1:23:43 + 07:47
6Knapper,Egil Team Håpløs 1:23:49 + 07:53
7Maardalen,Tor Eidanger IL 1:27:47 + 11:51
8Abrahamsen,Jørgen Kjose IL 1:28:08 + 12:12
9Holt,Anders Kristian Hedrum IL 1:28:24 + 12:28
10Lund,Arne HOC 1:29:40 + 13:44
11Hermansen,Fredrik HOC 1:44:01 + 28:05
12Støfringshaug,Nils NOTEAM 1:51:09 + 35:13
13Jørgensen,Espen Normann HOC 1:57:45 + 41:49
DNFMyrvang,Vegard Kodal IL
Resultatliste Menn 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Landquist,Martin HOC 1:10:37 + 00:00
2Bryntesen,Hans Bjarne Milton Larvik Sportsklubb 1:12:55 + 02:18
3Bergsvand,Knut Nanset IF 1:13:54 + 03:17
4Gunhildstad,Tor Herman Re Sykkelklubb 1:20:29 + 09:52
5Svendsen,Svein Halden CK 1:20:43 + 10:06
6Nalum,Arild Andebarkji TSK 1:23:17 + 12:40
7Mostad,Jan Erik HOC 1:25:24 + 14:47
8Akerholt,Magnus HOC 1:26:09 + 15:32
9Schjøth,Trond Grenland SK 1:26:17 + 15:40
10Andreassen,Trond NOTEAM 1:28:33 + 17:56
11Halvorsen,Per Sandefjord Sykkelklubb 1:28:51 + 18:14
12Eftedal,Terje Milton Larvik Sportsklubb 1:46:11 + 35:34
13Holtan,Gjermund Kjose IL 1:48:35 + 37:58
DNFMathisen,Morten Ernst Rolf Milton Larvik Sportsklubb
DNFAskim,Rune NOTEAM
DNFGjevestad,Trond Nanset Sykkel
Resultatliste Menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høgås,Tor HOC 1:18:53 + 00:00
2Tretterud,Ole Bjørn Andebarkji TSK 1:19:15 + 00:22
3Strand,Morten NOTEAM 1:19:20 + 00:27
4Lindahl,Øystein TCK 1:19:32 + 00:39
5Heiland,Jørgen Sandefjord Sykkelklubb 1:23:27 + 04:34
6Traaholt,Jan Erik Grenland SK 1:24:24 + 05:31
7Ellefsrød,Terje Norconsult BIL 1:29:38 + 10:45
8Laursen,Tom Egil Spenst Larvik 1:38:03 + 19:10
9Innerdal,Asgeir HOC 1:43:19 + 24:26
DNSRanestad,Helge Grenland politiidrettslag
Resultatliste Menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hellenes,Søren Milton Larvik Sportsklubb 1:31:04 + 00:00
2Linddahl,Per Ola Fredrikstad SK 1:32:40 + 01:36
3Tjomstøl,Trond TCK 1:35:29 + 04:25
4Hatlestad,Runar TCK 1:42:30 + 11:26
5Brath,Lars TOK 20 1:49:01 + 17:57
DNSLauritzen,Roger Holmestrand SK
Resultatliste Menn 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hvitstein,Kåre Kodal IL 1:18:34 + 00:00
2Fossheim,Helge Larvik Kommune BIL 1:25:09 + 06:35
3Langslet,Odin Gjerpen IF 1:25:43 + 07:09
4Karlsen,Per Steinar Kongsberg Automotive 1:30:13 + 11:39
5Bredal,Odd Lars Nanset Ski 1:39:43 + 21:09
6Sørensen,Øyvind Kjose IL 1:40:28 + 21:54
7Nilsen,Geir Henrik Grenland SK 1:47:12 + 28:38
8Mathiesen,Bjørn Sarpsborg Sykleklubb 1:56:22 + 37:48
Resultatliste Menn 65-69Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rønningen,Knut HOC 1:34:43 + 00:00
2Bråthen,Kjell Folkvard Grenland SK 1:47:17 + 12:34
3Håkonsen,Helge IF Ørn 1:47:39 + 12:56
Resultatliste Menn 70-79Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lund,Tor Nanset IF 1:30:12 + 00:00
2Pedersen,Thor Nanset IF 1:49:39 + 19:27
3Bekkåsen,Åge Kloppa Offroadklubb 1:51:58 + 21:46
4Nordstrand,Ingemar Hyllestad Idrettslag 2:11:08 + 40:56
5Arvesen,Ragnar Larvik Skytterlag 2:23:17 + 53:05
6Enholm,Per Sportsklubben Falk 2:31:59 +1:01:47
Resultatliste MosjonReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Askjer,Andreas Hegrum HOC Fullført
Askjer,Erlend Hegrum HOC Fullført
Askjer,Georg HOC Fullført
DNFBergstå,Bjarne Viktor Svarstad Sykkel
DNSEriksen,Kai Eivind Halden CK
Gåskjenn,Ingvild HOC Fullført
Hartmann,Rolf Edwin Krank og (V)Eike SK Fullført
Hægstad,Erik Fiskum IL Sykkel Fullført
Jaerson,Daniel Svarstad Sykkel Fullført
Jaerson,Thomas Svarstad Sykkel Fullført
Møller Nordal,Katrine NOTEAM Fullført
Nordal,Didrik Møller Nanset Sykkel Fullført
Troneng,Eskil HOC Fullført
Troneng,Ida HOC Fullført
Troneng,Stein HOC Fullført
Resultatliste Kvinner 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSLangerød,Kamilla NOTEAM
Resultatliste Kvinner 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ohnstad,Ann Elisabeth Ullevål SK 1:24:52 + 00:00
2Mikkelsen,Katarina Idland Milton Larvik Sportsklubb 1:44:09 + 19:17
Resultatliste Kvinner 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjølnes,Mariann Milton Larvik Sportsklubb 1:29:47 + 00:00
2Isaksen,Hege Eidsvoll Sykkelklubb 2:25:46 + 55:59
DNSColbiørnsen,Ann Helen Milton Larvik Sportsklubb
Resultatliste Kvinner 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustad,Brita Cecilie NOTEAM 1:17:59 + 00:00
2Landquist,Nina HOC 1:40:21 + 22:22
3Krathe,Veronica HOC 2:02:35 + 44:36
Resultatliste Kvinner 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lambine,Marianne Bærum OCK 1:15:22 + 00:00
2Troneng,Hilde HOC 1:20:06 + 04:44
DNSSteen,Margareth HOC
Resultatliste Kvinner 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holt,Marit Holmestrand SK 1:34:30 + 00:00
Resultatliste Kvinner 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hatlestad,Ragnhild TCK 1:54:34 + 00:00
Resultatliste Kvinner 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathiesen,Solbjørg Sarpsborg Sykleklubb 2:00:03 + 00:00
2Mustvedt-Plüss,Heidi Gjerpen IF 2:05:23 + 05:20

Kontakt e-post adresse: web@kjoseil.no

26.06.10 17:36:32 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL