Kjoserittet 2011

Kjose IL.

02.07.11

Resultatliste per klasse

Menn 17-19 |  Menn 20-24 |  Menn 25-29 |  Menn 30-34 |  Menn 35-39 |  Menn 40-44 | 
Menn 50-54 |  Menn 55-59 |  Menn 60-64 |  Menn 70-79 |  Mosjon |  Menn 45-49 | 
Mosjon m/tid |  Kvinner 30-34 |  Kvinner 35-39 |  Kvinner 40-44 |  Kvinner 45-49 |  Kvinner 55-59 | 
Kvinner 60-64 | 

Resultatliste Menn 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holtan,Hans Kristian Nanset Sykkel 1:18:29,89 + 00:00,00
2Rogn,Simon Idrettslinja THVGS 1:38:41,69 + 20:11,80
3Schelling,Niklas Grenland Sykkelklubb 1:40:21,10 + 21:51,21
Resultatliste Menn 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rogn,Mathias Fram Skøyter 1:16:05,69 + 00:00,00
2Fredheim,Joakim Milton Larvik SK 1:17:12,08 + 01:06,39
3Dragnes,Glenn Sandefjord SK 1:22:30,47 + 06:24,78
4Schumacher,Marcus Wahlberg - 1:41:17,90 + 25:12,21
Resultatliste Menn 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bekkevold,Marius Halden CK 1:08:07,35 + 00:00,00
2Sollie,Ove Team Fuji Norge 1:08:25,83 + 00:18,48
3Saga,Petter E Kjose IL 1:14:12,44 + 06:05,09
4Berge,Jarle Team Kysta 1:17:16,39 + 09:09,04
5Tjentland,Thomas - 1:22:29,88 + 14:22,53
6Malme,Øystein Stokvik Nanset Sykkel 1:31:50,36 + 23:43,01
7Gundec,Dominik Milton Larvik SK 1:32:42,57 + 24:35,22
8Engeloug,Hans Otto - 1:44:47,31 + 36:39,96
Resultatliste Menn 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tholfsen,Tholf Erik Milton Larvik SK 1:11:58,93 + 00:00,00
2Nauf,Kristian Milton Larvik SK 1:13:21,71 + 01:22,78
3Mjelde,Eirik Kroken Kjose IL/ ABB BIL 1:13:42,44 + 01:43,51
4Larsen,Erik Kongelf Milton Larvik SK 1:17:59,58 + 06:00,65
5Svendsen,Frank Frikransen 1:19:45,32 + 07:46,39
6Stavrum,Per Olav Sandefjord SK 1:27:44,56 + 15:45,63
7Hansen,Thomas Aas Sandefjord SK 1:28:53,37 + 16:54,44
8Lund,Magnus Andebu SK 1:34:15,06 + 22:16,13
9Granerød,Lars Milton Larvik SK 1:34:17,73 + 22:18,80
10Ødegård,Anders - 1:48:01,87 + 36:02,94
11Berg,Pål Fredrik - 2:08:36,99 + 56:38,06
DNFGustavsen,Karl-G Kjose IL
Resultatliste Menn 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rolfsen,Jan Martin Milton Larvik SK 1:08:04,23 + 00:00,00
2Pedersen,Anders Juhl Nanset Sykkel 1:08:05,21 + 00:00,98
3Dammen,Thor Arne Kjose IL 1:08:12,31 + 00:08,08
4Larsen,Frode Milton Larvik SK 1:08:28,34 + 00:24,11
5Aas-Hansen,Ulf HOC 1:08:51,64 + 00:47,41
6Gustavsen,Bjørn Erik Milton Larvik SK 1:09:46,66 + 01:42,43
7Tveter,Thor Olav Milton Larvik SK 1:10:50,12 + 02:45,89
8Sørum,Kjetil Stavern Sport/ Frogner SK 1:13:13,38 + 05:09,15
9Nilsen,Jørn A Milton Larvik SK 1:14:22,15 + 06:17,92
10Hogstad,Roy E. Svarstad I.L 1:14:50,88 + 06:46,65
11Mikkelsen,Erik Statoil BIL 1:15:19,76 + 07:15,53
12Tøstibakken,Arne Ronny Milton Larvik SK 1:15:30,95 + 07:26,72
13Gjevestad,Espen Team Kysta 1:17:10,15 + 09:05,92
14Halvorsen,Brede FMC Technologies 1:17:20,35 + 09:16,12
15Moe,Thomas Milton Larvik SK 1:19:42,80 + 11:38,57
16Berg,Glenn Team Byskogen 1:25:06,10 + 17:01,87
17Paulsen,Jørn Thomas Team Byskogen 1:25:36,93 + 17:32,70
18Tholfsen,Thor Espen Milton Larvik SK 1:26:06,96 + 18:02,73
19Nakjem,Bård - 1:30:37,69 + 22:33,46
20Meisterplass,Daniel - 1:30:39,13 + 22:34,90
21Hansen,Stian Aas - 1:34:21,87 + 26:17,64
22Eriksen,Thomas Team Norgesgruppen - Meny 1:37:31,74 + 29:27,51
23Ottesen,Bruno Sandefjord SK 1:39:16,78 + 31:12,55
24Næss,Richard Team Byskogen 1:51:35,36 + 43:31,13
25Skalberg,Trond - 2:11:27,56 +1:03:23,33
DNSFjeldstad,Erik Milton Larvik SK
DNSSeierstad,Stig Milton Larvik SK
Resultatliste Menn 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Enerhaugen,Kåre Holmestrand SK 1:15:14,53 + 00:00,00
2Myhre,Christian Tønsberg CK/ Nordea 1:15:25,05 + 00:10,52
3Cormier,Paul Sandefjord 1:15:26,37 + 00:11,84
4Kristiansen,Roy Expert BIL 1:17:03,61 + 01:49,08
5Solberg,Atle Milton Larvik SK 1:17:55,04 + 02:40,51
6Bergkåsa,Tom Langesunn STK 1:17:58,76 + 02:44,23
7Halvorsen,Dag Eidsvoll SK 1:18:33,93 + 03:19,40
8Winberg,Pål Langesunn STK 1:18:42,63 + 03:28,10
9Lekmann,Kai Langesunn STK 1:21:28,25 + 06:13,72
10Sexe,Villeik Merrell Haglofs Multimania 1:21:34,51 + 06:19,98
11Tallakstad,Ole Svarstad IL Sykkel 1:21:42,21 + 06:27,68
12Myrsve,Morten Milton Larvik SK 1:23:30,60 + 08:16,07
13Schelling,Jan Grenland Sykkelklubb 1:23:46,46 + 08:31,93
14Bøhle,Nils-Regin Re Sykkelklubb 1:25:02,06 + 09:47,53
15Strøm,Frode Inter Eiendom 1:25:39,57 + 10:25,04
16Karlsen,Kenneth Kodal IL 1:26:11,05 + 10:56,52
17Myrvang,Vegard Kodal IL 1:26:16,16 + 11:01,63
18Grøtterød,Lars Team Tveteneåsen 1:27:35,35 + 12:20,82
19Abrahamsen,Jørgen Kjose IL 1:28:24,72 + 13:10,19
20Høydal,Lasse Re Sykkelklubb 1:28:55,75 + 13:41,22
21Horni,Kenneth Gåping IL 1:29:15,05 + 14:00,52
22Sponberg,Ole Theodor Tønsberg CK 1:31:09,18 + 15:54,65
23Rasmussen,Lars Sandefjord SK 1:41:04,47 + 25:49,94
24Kvalevåg,Andreas Holm Kvelde Sykkel 1:45:16,55 + 30:02,02
25Hansen,Jarle Kjose IL 1:45:19,28 + 30:04,75
DNFSjøli,Per Christian Brekke Eidsvoll SK
DNFPettersen,Trond Bjarne Solum TSK
DNSHansen,Ronny W Milton Larvik SK
Resultatliste Menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjerde,Roy-Arne Holmestrand SK 1:14:14,08 + 00:00,00
2Strand,Morten Harry Milton Larvik SK 1:18:51,62 + 04:37,54
3Rødvik,Ulf HOC 1:21:46,30 + 07:32,22
4Brynning,Bjarne HOC 1:22:35,34 + 08:21,26
5Nilsen,Jørn Vetle Nanset IF 1:25:33,66 + 11:19,58
6Lindahl,Øystein Tønsberg CK 1:27:29,74 + 13:15,66
7Rakke,Terje Milton Larvik SK 1:33:09,31 + 18:55,23
8Kristiansen,Øysten Nanset Sykkel 1:33:58,24 + 19:44,16
9Dragnes,Lars Sandefjord SK 1:36:10,44 + 21:56,36
10Berg,Trond Aarstad Holmestrand SK 1:38:07,19 + 23:53,11
11Rauan,Arne Fr Milton/ Team Låsesmeden 1:39:04,33 + 24:50,25
12Villadsen,Per Arne - 1:39:42,73 + 25:28,65
DNFHeiland,Jørgen Sandefjord SK
DNSGrimsrud,Grund Kragerø IF
DNSHeide,Kjell Statoil BIL
Resultatliste Menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hatlestad,Runar TCK 1:35:23,59 + 00:00,00
Resultatliste Menn 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berg-Jensen,Terje - 1:20:36,90 + 00:00,00
2Bronebakk,Svein Larvik Politiidrettslag 1:25:45,60 + 05:08,70
3Mathiesen,Bjørn Sarpsborg SK 1:26:46,87 + 06:09,97
4Langslet,Odin Gjerpen IF 1:28:26,17 + 07:49,27
5Sørensen,Øyvind Kjose IL 1:37:36,24 + 16:59,34
6Bredal,Odd Lars Nanset Ski 1:40:37,33 + 20:00,43
7Lund,Leif Th Andebu SK 1:43:59,52 + 23:22,62
8Lie,Sverre Olav Celtic FC 1:52:07,62 + 31:30,72
Resultatliste Menn 70-79Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Thor Nanset Sykkel 1:43:23,17 + 00:00,00
2Mortensen,Kaare Nanset IF 1:53:14,76 + 09:51,59
Resultatliste MosjonReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Nina K HOC Fullført
Bang,Guro HOC Fullført
Bergstå,Bjarne Viktor Svarstad IL Sykkel Fullført
Hvaara,Eirik Thor Heyerdahl vgs Fullført
Kristoffersen,Jon HOC Fullført
Larsen,Terje - Fullført
Løken,Snorre Holtan - Fullført
Rauan,Anders Nanset Sykkel Fullført
Refsnes,Eirik BOC Fullført
Rolfseng,Bård Arne - Fullført
DNFSvindland,Catherine Signe -
Resultatliste Menn 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bryntesen,Hans Bjarne Milton Larvik SK 1:11:00,47 + 00:00,00
2Svendsen,Svein Halden CK 1:15:52,89 + 04:52,42
3Eftedal,Terje Milton Larvik SK 1:19:52,19 + 08:51,72
4Lund,Espen Stenersen Ullevål SK 1:20:54,12 + 09:53,65
5Trondsen,Ivar Milton Larvik SK 1:24:34,47 + 13:34,00
6de Groot,Edwin Solum TSK/ Porsgrunn Fysiotera 1:25:23,73 + 14:23,26
7Erichsen,Lars Daniel Arendal CC 1:26:52,27 + 15:51,80
8Liland,Kristian IF Forsikring 1:29:11,73 + 18:11,26
9Hvitsten,Per Re Sykkelklubb 1:29:22,86 + 18:22,39
10Haugnes,Øyvind Team Kysta 1:29:23,48 + 18:23,01
11Bærug,Sølve Kjose IL 1:30:03,35 + 19:02,88
12Eriksen,Stig Erik - 1:31:55,73 + 20:55,26
13Svanberg,Bjørn KAS-Norgear BIL/ Kumera 1:32:57,06 + 21:56,59
14Halvorsen,Per Sandefjord SK 1:34:16,36 + 23:15,89
15Holtan,Gjermund Kjose IL 1:42:25,71 + 31:25,24
16Myrberg,Knut Ole TCK 1:45:09,77 + 34:09,30
17Haugstad,Trond Sandefjord Kommune 1:47:35,73 + 36:35,26
18Haugen,Geir Arne KAS-Norgear 1:53:25,74 + 42:25,27
DNSAustjord,Kjetil Kloppa Offroad Klubb
DNSAasrum,Tom Kjose IL
DNSMo,Øistein Grenland Sykkelklubb
Resultatliste Mosjon m/tidReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathisen,Simen Bjønnes Nanset IF 1:58:09,35 + 00:00,00
2Refsnes,Martin Paxal BOC 2:09:44,89 + 11:35,54
Resultatliste Kvinner 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjølnes,Mariann Milton Larvik SK 1:26:35,99 + 00:00,00
2Hoksrød,Hanne Sandefjord SK 1:35:36,00 + 09:00,01
3Mikkelsen,Katarina Idland Milton Larvik SK 1:41:20,92 + 14:44,93
DNSHoksrød,Hanne Sandefjord SK/ Team Superjente
Resultatliste Kvinner 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Horni,Nina Gåping IL 2:04:26,51 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lund,Helene Stenersen Ullevål SK 1:20:55,21 + 00:00,00
2Steen,Margareth HOC 1:28:26,91 + 07:31,70
3Idås,Elisabeth HOC 1:41:24,39 + 20:29,18
DNSRognlien,Kathrine Nanset Sykkel
Resultatliste Kvinner 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lambine,Marianne Bærum og Omegn CK 1:15:28,58 + 00:00,00
DNSGrimsrud,Gjertrud Sannes Kragerø SK
Resultatliste Kvinner 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hatlestad,Ragnhild TCK 1:58:56,26 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mustvedt,Heidi Gjerpen IF 2:02:06,35 + 00:00,00
2Mathiesen,Solbjørg Sarpsborg SK 2:05:00,82 + 02:54,47

02.07.11 16:45:43 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: KJOSE IL